Google Pixel 8 Pro na zdjęciach! Tak będzie wyglądał smartfon!

Google Pixel 7a jest świetny, ale tu go nie kupisz Google Pixel 7a jest świetny, ale tu go nie kupisz
Fot. Google Pixel 7a

Google Pixel 8 Pro to smartfon, który ma zadebiutować w następnych miesiącach. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia pokazujące, jak będzie wyglądało urządzenie.

Google Pixel 8 Pro szykuje się do debiutu

Google planuje wypuścić serię Google Pixel 8 jeszcze w tym roku, jednak dokłada data debiutu smartfona, nie jest jeszcze znana. Jak to zazwyczaj bywa, smartfon będzie dostępny w klasycznej wersji oraz tej z dopiskiem Pro. Zapewne po pewnym czasie dojdzie do tego także wersja Lite, która będzie bardziej budżetowym wariantem.

Przeczytaj także: AirPods Pro z USB C zadebiutują z serią iPhone 15

Reklama

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Google Pixel 8 Pro będzie posiadał kilka ciekawych rozwiązań, a tym przyciągającym największą uwagę jest sensor temperatury umieszczony na tyle urządzenia. Sensor ten ma mierzyć nie tylko temperaturę urządzenia, ale również użytkownika. Funkcja, która przyda się, kiedy nie będziemy czuli się zbyt dobrze? Google nie zdradziło dokładnie, za co będzie odpowiedzialny ten feature.

Zdjęcia smartfona pojawiły się w sieci!

W świecie technologii prędzej czy później wszystkie tajemnice zostają odkryte i tak też jest w przypadku Google Pixel 8 Pro. Pewien użytkownik Reddita podzielił się zdjęciem smartfona w wersji Pro. Podkreślił on jednak, że jest to prototyp i finalny wygląd urządzenia może się różnić, jednak już teraz wiemy czego się spodziewać.

Na zdjęciach możemy zobaczyć, że wewnętrzna nazwa urządzenia to „husky”, a na jednej z naklejek widnieje napis „Zuma”, co jest kodową nazwą dla procesora Tensor G3. Na ekranie możemy zobaczyć także, że Pixel 8 wyposażony jest w 12 GB pamięci RAM LPDDR5 oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Patrząc na wygląd, możemy zauważyć, że najnowszy model będzie bardziej zaokrąglony – poprzednicy oferowali bardziej kanciasty design. Pod lampą błyskową możemy zobaczyć wcześniej wspomniany sensor temperatury.

Premiera smartfona najpewniej zgra się z debiutem systemu Android 14, który ma zadebiutować w październiku.

Źródło: WCCFTech

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama