168
Views

Gotham Knights to gra, na którą czekali miłośnicy komiksów, zwłaszcza tych od DC Comics. Tytuł, który opowiada o przygodach pomocników Batmana, miał pojawić się już w zeszłym roku, jednak Warner Bros Montreal, studio odpowiedzialne za grę, oznajmiło, że tytuł będzie opóźniony. Kilka tygodni temu okazało się, że gra pojawi się 25 października 2022 roku, jednak nie będzie dostępna na starą generację konsol.

Gotham Knights na nowych materiałach

Gra Gotham Knights została zapowiedziana już w 2020 roku i wieści o tym, że będziemy strzec prawa w mrocznym Gotham, zostały naprawdę ciepło przyjęte. W końcu dostaniemy grę z uniwersum Batmana w nowoczesnej szacie graficznej, jednak samego Mrocznego Rycerza nie zobaczymy w rozgrywce. W fabule wcielimy się w Robina, Nightwinga, Batgirl i Red Hooda.

Przeczytaj także: The Batman 2 powstaje. Jest potwierdzenie! 

Studio Warner Bros Montreal udostępniło nowe wideo z rozrywki, na którym możemy zobaczyć przygody Nightwinga oraz Red Hooda. Co więcej, ujawniono także szczegóły na temat edycji kolekcjonerskiej tytułu i, niestety, informacje na temat dostępności gier na starą generację konsol. Posiadacze PlayStation 4 i Xbox One będą musieli obejść się smakiem, ponieważ gra będzie dostępna jedynie na PS5, Xbox Series X/S i komputery PC.

Gra nie będzie dostępna dla posiadaczy konsol PlayStation 4 i Xbox One

Jak poinformowało studio Warner Bros Montreal, gra nie trafi na starą generację konsol. Prace nad tytułem przystosowanym na PlayStation 4 i Xbox One zostały przerwane. Jeśli więc nie posiadacie komputera PC lub nowej generacji konsol, w Gotham Knights nie zagracie. Poprzez porzucenie projektu na PS4/XOne twórcy mogli skupić się na dopracowaniu gry na komputery PC i PS5/Xbox Series X/S. Na materiałach możemy zobaczyć lepszy poziom oprawy graficznej.

gotham knights_1
Czekałeś na Gotham Knights? Jeśli masz PS4/Xbox One nie zagrasz w tę grę!

Co do edycji kolekcjonerskiej gry Gotham Knights w jej skład wejście m.in. diorama ze wszystkim głównymi postaciami, które dostępne będą w rozgrywce. Gra w tej edycji będzie wyceniona na 299,99 USD, czyli około 1300 złotych. Tytuł zadebiutuje 25 października 2022 roku.

Źródło: Warner Bros Montreal

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.