Connect
To Top

Gra uruchomiona na touchbarze?

Prawdziwy gracz odpali grę na najmniej oczekiwanym sprzęcie. Widzieliśmy już gry na pralkach, e-papierosach czy zegarkach. Jednak dzisiejszy bohater całkowicie zaskoczył pomysłowością. Nie ma to jak odpalić Dooma na belce dotykowej w nowym MacBooku Pro. Jak wygląda kultowa gra? Zobaczcie sami!

Touchbar w Apple MacBook Pro użyty do uruchomienia kultowej gry

Adam Bell wpadł na genialny pomysł uruchomienia klasyki gier FPS na swoim laptopie. Przeniósł on cały HUD w grze Doom na belkę dotykową, która jest ekranem w nowym modelu MacBooka Pro.  Gra na tak małym ekranie nie ma większego sensu, jednak pomysł przyniósł twórcy internetową sławę.

Zobaczcie sami:

LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ

Wcześniej zachwycaliśmy się grą „Flappy Bird” odtworzoną na e-papierosie. Model VTC Mini wyświetlił grę na miniaturowym monochromicznym ekranie. Zamiast informacji o stanie naładowania baterii czy poziomie płynu w papierosie uzyskaliśmy rozgrywkę.

Trzeba przyznać, że pomysły na sposób odtwarzania kultowych gier są dość  zaskakujące. Jednak nie pytajcie o głębszy sens ich wyświetlania, przecież nie o to chodzi twórcom.

More in Ciekawostki

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media