Site icon MenWorld.pl

GTA VI – spora dawka informacji na temat gry!

Z każdym tygodniem zyskujemy nowe informacje na temat gry GTA VI. Nowe informacje na temat fabuły gry potwierdziły trzy wiarygodne źródła. Co zatem wiemy o nadchodzącym Grand Theft Auto VI?

GTA VI zabierze nas z powrotem do Vice City

O tym, gdzie będzie rozgrywać się fabuła gry, mówi się od dawna. Wszyscy są w tej kwestii zgodni – miejscem rozgrywania się fabuły najnowszej gry od Rockstar będzie kultowe już Vice City. Tę informację potwierdzili także Tome Henderson oraz Jason Schreier, wiarygodne źródła, jeśli chodzi o przecieki dotyczące nowych gier. Jednym z nowych bohaterów, którzy będą siać spustoszenie we współczesnym Vice City, będzie kobieta. Żeńska postać ostatnim razem pojawiła się… w pierwszej odsłonie gry.

Henderson powiedział również, że mapa gry będzie zmieniać się regularnie wraz z aktualizacjami gry. Wszystkie te doniesienia potwierdził także Jason Schreier, jednak według niego mapa nie będzie zmieniać się z aktualizacjami, a wraz z postępem gracza w trybie fabularnym. Kolejnym źródłem, który podaje podobne informacje, jest redakcja Video Games Chronicle.

Reklama

GTA VI
W najnowszej odsłonie GTA ponownie odwiedzimy Vice City!

Kiedy nowa odsłona serii trafi na rynek?

Kwestia daty premiery nowego GTA VI nie jest jeszcze do końca znana. Sugerowało się, że gracze będą mogli zagrać w tytuł możliwe, że nawet w przyszłym roku. Najnowsze informacje mówią jednak, że Rockstar dalej pracuje nad swoją grą i najprawdopodobniej zobaczymy ją dopiero w 2024 roku.

Przeczytaj także: Czy właśnie poznaliśmy datę premiery GTA VI?

Gra nie będzie jednak grywalna w 2024 roku. Wtedy dopiero ma pojawić się pierwszy trailer, samo GTA VI ma trafić do graczy rok później. Wygląda na to, że na nową odsłonę Grand Theft Auto będziemy musieli poczekać jeszcze cztery lata.

Exit mobile version