131
Views

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że pewien youtuber umieścił na swoim kanale trailer gry Grand Theft Auto: San Andreas oparty na silniku Unreal Engine. Po wielkim sukcesie fanowskiego zwiastuna, na tym samym kanale pojawił się trailer z fragmentami rozgrywki z “gry” GTA Vice City. Co za grafika!

Tak powinien wyglądać remaster GTA The Trilogy

Trylogia odświeżonych gier przez Rockstar Games nie spełniła oczekiwań fanów serii Grand Theft Auto na całym świecie. Zarówno “trójka”, Vice City i San Andreas nie dość, że miały wiele błędów, które utrudniały rozgrywkę, to odświeżenie graficzne dokonane przez deweloperów pozostawiało wiele do życzenia. 

Przeczytaj także: GTA San Andreas na UE5! Tak powinna wyglądać zremasterowana gra!

Nic więc dziwnego, że fani serii postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i jak przystało na modderów, sprawili, że wyżej wspomniane gry naprawdę zaczęły przypominać to, co obiecywał wydawca – stare gry z nową grafiką. W sieci pojawiły się też bardzo ciekawe zwiastuny gier Rockstara, które oparto na silniku Unreal Engine 5. Tak prezentuje się poprawnie zremasterowane GTA Vice City!

gta vice city
GTA Vice City również stworzone na silniku UE5! Co za grafika!

GTA Vice City na silniku Unreal Engine 5 wygląda obłędnie

Kilka dni temu do sieci trafił trailer gry Grand Theft Auto San Andreas oparty na silniku Unreal Engine 5. Zwiastun posiadał mechanikę z oryginalnej gry, jednak oprawa graficzna była lepsza niż w przypadku GTA V. TeaserPlay, kanał na którym pojawiły się trailer, przygotował coś więcej, ponieważ udostępnił również odświeżone w tym samym stylu GTA Vice City. 

Na wideo możemy zobaczyć nie tylko klasyczne ulice Vice City, czyli miasta stylizowanego na Miami, ale również fragmenty rozgrywki. Twórca twierdzi, że chciał pokazać, jak powinno wyglądać zremasterowane GTA Vice City. W zwiastunie wykorzystano klasyczne ruchy animacji i twarze postaci i zastosowano efekty wizualne, które poprawiły grafikę. Gdyby tak wyglądało GTA The Trilogy, na pewno nie spotkałoby się z tak wątpliwymi opiniami. 

Źródło: YouTube

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.