Site icon MenWorld.pl

Harmonogram wyprzedaży na Steam! Kiedy będzie taniej?

Kto nie kocha promocji? Valve udostępniło oficjalny harmonogram wyprzedaży na Steam, z czego oczywiście cieszą się miłośnicy gier. Kiedy wystartują poszczególne wydarzenia i jakie gatunki gier na nie trafią? Sprawdźmy to!

Valve zdradza, kiedy kupimy taniej gry

Steam to platforma, na której codziennie pojawia się dziesiątki gier, dlatego też promocje na niej są dość częstym widokiem. W przyszłym roku oczywiście nie będzie inaczej, ponieważ Valve przygotowało szereg okazji do kupienia gier znajdujących się na “liście życzeń” w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Przeczytaj także: Rockstar pokazał trailer GTA VI! Nie każdy zagra w tę grę!

Valve postanowiło uchylić rąbka tajemnicy i udostępniło oficjalny harmonogram wyprzedaży na Steam na pierwszą połowę przyszłego roku. Do lipca 2024 roku na platformie do gier pojawi się 13 wydarzeń i festiwali, na których będziemy mogli kupić interesujące nas tytuły w atrakcyjnych cenach. Jak będzie wyglądał harmonogram wyprzedaży na Steam w pierwszej połówce przyszłego roku?

Steam kończy ze wsparciem. Masz tego Windowsa? To już nie pograsz!; Harmonogram wyprzedaży na Steam! Kiedy będzie taniej?
Harmonogram wyprzedaży na Steam! Kiedy będzie taniej? Fot. Mat. wł.

Harmonogram wyprzedaży na Steam na pierwszą połowę 2024 roku

Szykujcie portfele, ponieważ w pierwszej połowie przyszłego roku będzie sporo okazji do zakupu interesujących was tytułów na platformie Steam. Oto lista i daty wydarzeń, które nas czekają:

Bardzo wysoka cena gry to dobry pomysł na udany marketing?; Harmonogram wyprzedaży na Steam! Kiedy będzie taniej?
Harmonogram wyprzedaży na Steam! Kiedy będzie taniej?

Źródło: Valve

Exit mobile version