Helly Hansen Odin 9 Worlds Infinity Shell to kurtka, którą musisz mieć
80
Views

Norweska marka Helly Hansen wprowadza na rynek kurtkę z innowacyjną technologią, którą po prostu musisz mieć, jeśli uwielbiasz spędzać czas na łonie natury. Helly Hansen Odin 9 Worlds Infinity Shell to ‘must have’ dla aktywnych!

Helly Hansen Odin 9 Worlds Infinity Shell – topowy model norweskiego producenta

Zazwyczaj jest tak, że jeśli kurtka jest wodoodporna, to nie oddycha. Nie w tym przypadku, ponieważ kurtka Helly Hansen Odin 9 Worlds Infinity Shell wyposażona została w innowacyjną technologię LIFA INIFNITY PRO™. Tkanina ta nie dość, że oddycha, to jeszcze chroni przed wodą, dzięki czemu wybierając ją, stawiamy na wysoki komfort.

Helly Hansen Odin 9 Worlds Infinity Shell to kurtka, którą musisz mieć
Fot. Helly Hansel

Firma Helly Hansen od lat projektuje swoje produkty z myślą o ludziach, którzy uwielbiają przebywać na zewnątrz lub ich praca wiąże się z outdoorem, dlatego też kurtka skutecznie chroni nas przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Kurtka wyposażona w innowacyjną technologię LIFA INFINITY PRO™

Helly Hansen Odin 9 Worlds Infinity Shell jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne, a to wszystko dzięki innowacyjnej technologii LFIA ININIFTY PRO™. Zewnętrzna powierzchnia membrany wykorzystuje lekkie, hydrofobowe włókna LIFA, dzięki czemu jest ona odporna na nasiąkanie. Tym sposobem powstała powłoka LIFA INFINITY PRO™ spełniająca wymogi ekstremalnej wodoodporności i oddychalności konstrukcji niezależnie od warunków.

Helly Hansen Odin 9 Worlds Infinity Shell to kurtka, którą musisz mieć
Helly Hansen Odin 9 Worlds Infinity Shell to kurtka, którą musisz mieć

Stworzona z udziałem specjalistów kurtka Odin 9 Worlds Infinity Shell jest wytrzymała, wydajna i trwała, a to dzięki ochronie hydrofobowej, która nie wymaga ponownego impregnowania chemicznego. Warto zaznaczyć, że model ten jest laureatem  nagrody GOOD DESIGN® honorującej najnowsze i najbardziej zaawansowane produkty za ich innowacyjność, jakość i funkcjonalność. 

Idealnie dopasowana i komfortowa

Komfort to coś, czego oczekujemy od kurtki i Helly Hansen Odin 9 Worlds Infinity Shell właśnie to oferuje. Model ten powstał z myślą o mobilności, a dzięki przegubowej konstrukcji zapewnia także odpowiednie dopasowanie. Producent postawił tutaj także na mechaniczną wentylację pod pachami, regulację kaptura i mankietów, duże kieszenie oraz system RECCO, który zwiększa bezpieczeństwo w terenie.

Model ten przystosowany jest również do współpracy z paskiem i kaskiem. Kurtka Odin 9 Worlds Infinity Shell Jacket jest dostępna zarówno w wersji dla mężczyzn, jak i kobiet. Możecie ją znaleźć w sklepie oraz online na stronie www.hellyhansen.com

Kategoria artykułu
Moda męska
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.