Hogwarts Legacy już jest hitem! Miesiąc przed premierą!; Hogwarts Legacy to kura znosząca złote jaja! Co za liczby!
139
Views

Pierwsza gra Avalanche Software umieszczona w świecie Harry’ego Pottera okazała się niesamowitym hitem i jest jednym z kandydatów do gry roku. Studio pracuje nad kolejną grą AAA. Czy jest to Hogwarts Legacy 2? Fani uniwersum w to wierzą!

Wielki sukces Avalanche Software

Hogwarts Legacy była jedną z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku i kiedy pojawiła się na rynku, zbierała same pozytywne recenzje. Nie ma się co dziwić, skoro Avalanche Software odpowiedzialne za stworzenie gry odwołało kawał dobrej roboty. Tytuł w pełni oddał magiczny charakter uniwersum Harry’ego Pottera.

Hogwarts Legacy już jest hitem! Miesiąc przed premierą!
Hogwarts Legacy jest silnym kandydatem do miana gry Roku.

Przeczytaj także: Fortnite na Igrzyskach Olimpijskich! To było do przewidzenia!

Duża zasługa w tym także Warner Bros., które jest właścicielem Avalanche Software. Niekiedy zdarza się, że góra naciska na twórców gry i chce wydać tytuł jak najszybciej. W tym przypadku było zupełnie inaczej i Hogwarts Legacy było opóźnione kilka razy. Rozgrywka zrekompensowała wszystko i byliśmy wolni od problemów z optymalizacją czy innych bugów.

Hogwarts Legacy 2 powstaje?

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby Werner Bros. chciało podążyć tą samą drogą i stworzyć Hogwarts Legacy 2. Najnowsze wieści mówią, że Avalanche Software pracuje nad “niezapowiedzianą grą AAA” i już teraz pojawiły się głosy, że może być to kontynuacja pierwszej części! Na oficjalnej stronie Werner Bros. pojawiło się ogłoszenie, w którym deweloper poszukuje inżynierów oprogramowania “do nieogłoszonego tytułu AAA na konsole”.

Treść oferty została szybko przeredagowana, jednak w internecie nic nie ginie. Wiemy więc, że Avalanche Software pracuje nad kolejnym wielkim tytułem, i gracze mają nadzieje, że może to być Hogwarts Legacy 2. Nawet jeśli nie byłaby to kontynuacja, to mamy podstawy, aby wierzyć, że studio należące do Werner Bros. wypuści kolejny hit.

Premierowy zwiastun Hogwarts Legacy! Napisz swoją magiczną historię!; Serial Hogwarts Legacy powstanie? Ma go stworzyć HBO; Hogwarts Legacy 2 w drodze? Studio pracuje nad tytułem AAA
Druga część Hogwarts Legacy w drodze? Studio pracuje nad tytułem AAA

Źródło: Twitter

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.