Hulajnoga elektryczna wybuchła w domu. Niepokojące nagranie!
196
Views

Pojazdy elektryczne, takie jak hulajnoga są bardzo wygodnym środkiem transportu. Podczas ładowania mogą wystąpić tragiczne w skutkach komplikacje. Hulajnoga elektryczna wybuchła w mieszkaniu użytkownika, generując poważne straty. Wszystko nagrało się na domowym monitoringu.

Hulajnoga elektryczna wybuchła w domu raniąc właściciela

Pojazdy, takie jak hulajnogi elektryczne potrafią w szybki i wygodny sposób przewieźć nas z punktu A do punktu B. Oczywiście ich zasięg jest ograniczony przez baterię, którą trzeba ładować. To wiąże się z zagrożeniem, którego doświadczył mieszkaniec Londynu. Właściciel podłączył pojazd do ładowania w kuchni, a hulajnoga elektryczna wybuchła w mieszkaniu.

Przeczytaj także: Hulajnogi elektryczne na minuty znikają. Co teraz?

Wadliwe hulajnogi elektryczne mogą być zagrożeniem dla życia i przekonał się o tym jeden z mieszkańców Londynu. Wszystko zostało uchwycone na domowym monitoringu i wyglądało to groźnie. Hulajnoga wybuchła w kuchni, a właściciel podczas próby ugaszenia ognia kocem doznał lekkich obrażeń. Na miejsce musiała zostać wezwana straż pożarna.

Wszystko nagrało się na monitoringu

Domowy monitoring nagrał moment, w którym to hulajnoga elektryczna ładuje się w kuchni w jednym z londyńskich mieszkań. W pewnym momencie z baterii zaczyna lecieć dym, a następnie iskry. Po chwili hulajnoga eksploduje i zajmuje ogniem wszystko, co znajduje się dookoła niej. Na całe szczęście właściciel znajdował się w domu i zdążył w porę zareagować.

Właściciel nie był w stanie samodzielnie ugasić pożaru, dlatego też zajęła się tym wszystkim straż pożarna. Oczywiście wybuch wyrządził spore szkody, jednak na całe szczęście obyło się bez ofiar czy większych obrażeń.

Przy wyborze hulajnogi warto stawiać na urządzenia renomowanych marek, które stosują komponenty wysokiej jakości, aby zmniejszyć ryzyko tego typu sytuacji.

Źródło: Twitter

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.