Hyundai zaczyna robić filmy?

Zaczyna powstawać siedmioczęściowa seria poświęcona europejskiej submarce należącej do Hyundai – N. Niedawno miała miejsce premiera pierwszego odcinka serii. Całość ma dotyczyć historii i dziedzictwa samochodów spod znaku N. Z początku została przedstawiona historia, procesy badań, rozwoju i całej filozofii stojącej za submarką. A to wszystko opowiedziane przez Szefa działu Rozwoju Pojazdów Hyundai Motor Europe Technical Center (HMETC) Tyrone Johnsona. Nazwa działu bagatela całkiem długa.

Hyundai N – sześć odcinków na temat samochodów

Każdemu autu spod znaku N zostanie poświęcone po dwa odcinki. Obecnie będą oferowane w Europie trzy modele: i20 N, i30 N oraz świeżo zaprezentowany Hyundai Kona N. Pierwszy odcinek będzie poświęcony prezentacji i informacji dotyczących danego modelu. Drugi skupiać będzie się na wrażeniach z jazdy.

N jak Nurburgring

Nazwy na N są dwie. Namyang, czyli centrum rozwoju Hyundai Motor w Koeri to miejsce w którym opracowano i30 N. Nurburgring z kolei jest miejscem, gdzie ten model został doprowadzony do perfekcji. Nordschleife to wymagający i jeden z najcięższych torów wyścigowych na świecie. To właśnie tam modele submarki Hyundai N są nieustająco rozwijane i testowane, żeby sprawiały użytkownikom jak najlepsze wrażenia z jazdy.

Sprawdź inne nasze artykuły z kategorii motoryzacja.

„Never just drive”

Ten slogan oznaczający „Nie tylko prowadź. Ciesz się każdą sekundą” idealnie opisuje wrażenia z jazdy sportowymi modelami Hyundaia.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Skład Polaków na mecz z Arabią Saudyjską! Tak zagramy o trzy punkty!

Już dziś dowiemy się, czy Polska będzie miała jakiekolwiek...

Awans Polski. Co musi się stać, aby do tego doszło?

Już w środę reprezentacja Polski zagra swój ostatni i...

Remake Red Dead Redemption na Unreal 5. Robi wrażenie!

Minęło dwanaście lat od premiery RDR na konsole PS3...


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!