Idiota w 2 minuty zebrał 31 pkt karnych i pozbył się prawka

Nie wiem jak bardzo trzeba być ograniczonym pod względem wyobraźni by zachować się tak jak ten kierowca. W sumie, on nie zasługuje na nazywanie go kierowcą. Ten idiota, który w 2 minuty zebrał 31 pkt karnych i pożegnał się z prawem jazdy. Według mnie, powinni mu je zabrać dożywotnio.

Jak informuje portal Śląska Policja, na gliwickich ulicach nagrano totalnego pirata drogowego, który jadąc Oplem łamał wszystkie punkty kodeksu drogowego, jakie tylko mogły być. Mowa między innymi o przejeździe przez podwójną ciągłą, jazdę na wprost z… pasa do skrętu w lewo, nie zastosowanie się do znaku, który nakazuje jazdę z prawej strony. Było tego naprawdę dużo. Dzięki temu, że inny kierujący posiadał wideorejestrator, „występy” zostały nagrane i przekazane Śląskiej Policji. Efekt? 31 punktów karnych i kara, która może oscylować nawet na poziomie 30 tysięcy złotych. Mało tego, jutro zostanie wprowadzone nowe Rozporządzenie, przez które ten pirat dostałby aż 41 punktów karnych!

Idiota w 2 minuty zebrał 31 pkt karnych i pozbył się prawka
Idiota w 2 minuty zebrał 31 pkt karnych i pozbył się prawka

Idiota w 2 minuty zebrał 31 pkt karnych i pozbył się prawka

Musiało się mu bardzo spieszyć. Na tyle, że popełnił tak dużo wykroczeń, że oglądając ten film aż się zdenerwowałem. Czy ten kierujący nie myślał o tym, że jadąc tak brawurowo naraża innych uczestników ruchu na śmierć? Przecież wszyscy dobrze wiemy, że piesi mogą wtargnąć na ulicę. Dziecko może wybiec, inny kierujący może nagle skręcić. Potencjalnych sytuacji jest tak dużo, że ja takiego idiotę, bo inaczej się tej osoby nazwać nie da, klasyfikowałbym jako kogoś, kto jest potencjalnym mordercą.

Skoro Froga męczono jakiś czas temu, to i dla tego kierującego nie powinno być litości. Maksymalna kara, zabrany samochód i brak możliwości zdobycia prawa jazdy przez 20 lat, a może i dożywotnio. Jeden dostanie coś takiego, to może drugi zastanowi się nad tym, jak jeździ.

Idiota w 2 minuty zebrał 31 pkt karnych i pozbył się prawka
Idiota w 2 minuty zebrał 31 pkt karnych i pozbył się prawka

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

W sieci pojawiły się zdjęcia XFX Radeon RX 6700 XL.

Do sieci trafiły zdjęcia do tej pory nie znanej...

FC Barcelona vs Inter. Gdzie oglądać mecz na żywo?

Już dziś rusza kolejna kolejka Ligi Mistrzów. Robert Lewandowski...

Chelsea vs AC Milan. Gdzie oglądać mecz Ligi Mistrzów na żywo?

Po wczorajszych emocjach związanych z powrotem Ligi Mistrzów dziś...

NFT upada? Wolumen transakcji spadł o aż 97% w tym roku

Początkowego szału na tokeny NFT odmówić nie można. Był...

OnePlus Nord Watch oficjalnie na rynku! Miesiąc pracy na baterii!

OnePlus Nord Watch został oficjalnie zaprezentowany. Urządzenie wearable chińskiego...
Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj