Ile będzie kosztował iPhone 15 Pro? Nie klikaj. Nie stać Cię
90
Views

19 maja Apple udostępniło najnowszą aktualizację systemu – iOS 16.5. Nowa wersja oprogramowania miała wprowadzić szereg udogodnień, jednak coś poszło nie tak, ponieważ okazało się, że aktualizacja sprawia, że oryginalne akcesoria nie są kompatybilne z telefonem lub tabletem.

iOS 16.5 miał naprawić, a popsuł

Z aktualizacjami czasami bywa tak, że zamiast coś naprawić, to psują. Tak samo jest w przypadku iOS 16.5, który pojawił się w obiegu 19 maja. Aktualizacja miała wprowadzić do urządzeń kilka nowości, jednak Apple nie przewidziało, że wyrządzi ona tyle szkód.

Przeczytaj także: Seria iPhone 16 Pro będzie zupełnie inna niż poprzednie iPhone’y

iOS 16.5 popsuł urządzenia. Oryginalne akcesoria nie działają!_1
Wraz z aktualizacją oficjalne akcesorium Apple przestało działać.

iOS 16.5 dla telefonów iPhone oraz iPadOS 16.5 stał się dla Apple bardzo problematyczny. Okazuje się bowiem, że użytkownicy telefonów oraz tabletów zgłaszają problemy z działaniem oficjalnych akcesoriów. Mowa tutaj o przejściówce złącza Lightning na złącze USB 3 aparatu! Akcesorium to warte jest ponad 230 złotych!

Akcesorium za ponad 230 złotych przestało działać

Błąd zgłaszany jest na przeróżnych forach Apple i użytkownicy są przekonani, że to właśnie najnowsza aktualizacja systemu operacyjnego popsuła kompatybilność urządzenia. Przejściówka ta pozwala na bezpośrednie zgrywanie zdjęć i filmów z aparatu cyfrowego na telefon lub tablet amerykańskiego producenta. Teraz jest to niemożliwe.

Użytkownicy mają nadzieje, że Apple jak najszybciej wyda łatkę iOS 16.5.1 i wyeliminuje ten poważny i irytujący błąd. Data wydania łatki nie została podana.

Ile będzie kosztował iPhone 15 Pro? Nie klikaj. Nie stać Cię; iOS 16.5 popsuł urządzenia. Oryginalne akcesoria nie działają!
Aktualizacja popsuła zarówno telefony, jak i Tablety Apple!

Źródło: 9to5mac

Kategoria artykułu
Urządzenia mobilne
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.