Ile będzie kosztował iPhone 15 Pro? Nie klikaj. Nie stać Cię; iPhone zadba o Twój wzrok i powie, kiedy jesteś za blisko ekranu; Apple pozwało 111-letnią firmę. Zobaczcie, czy słusznie; Sprzedaż serii iPhone 15 będzie opóźniona? Nowe informacje!
173
Views

Do premiery serii iPhone 15 pozostało jeszcze kilka miesięcy, jednak w raportach analityków pojawia się już seria iPhone 16 Pro. Najnowsze doniesienia mówią o sporych zmianach względem poprzednich generacji.

Apple planuje spore zmiany

Premiera iPhone 15 prawdopodobnie dopiero we wrześniu, a już teraz pojawiają się pierwsze informacje, jak będzie wyglądać seria iPhone 16 Pro. Okazuje się, że Apple planuje zamontować w nich większe wyświetlacze. Takie informacje podaje analityk Ross Young.

iPhone 15 będzie tańszy niż 14? Powodem obecna generacja; Obudowy iPhone wyprodukowane w Indiach nie nadają się do niczego!; Seria iPhone 16 Pro będzie zupełnie inna niż poprzednie iPhone'y
Zarówno iPhone 16 Pro, jak i 16 Pro Max będą większe od swoich poprzedników.

Przeczytaj także: Lubisz kawę? Ten ekspres kolbowy w Lidlu jest tańszy o 100zł

Zmiana ma być widoczna, ponieważ iPhone 16 Pro zostanie wyposażony w ekran 6,3-cala (6,1-cala w poprzednich modelach), natomiast Pro Max zwiększy się z 6,7-cala na 6,9-cala. Zdanie w tej kwestii podziela również Ming-Chi Kuo. Analityk ten, jako powód zwiększenia ekranów podaje zainstalowanie bardziej złożonego i nowego systemy teleobiektywów peryskopowych, jakie ma otrzymać seria iPhone 16 Pro.

Seria iPhone 16 Pro będzie większa

Jak podaje Ming-Chi Kuo, Apple sprawi, że seria iPhone 16 Pro będzie oferowała większe wyświetlacze, a to za sprawą nowego systemu układu aparatów. Pierwszy aparat z peryskopowy według przecieków ma pojawić się już w tegorocznym modelu Pro Max, więc gigant z Cupertino chce jeszcze bardziej poprawić tę technologię wraz z premierą “szesnastki”.

Ile będzie kosztował iPhone 15 Pro? Nie klikaj. Nie stać Cię; Seria iPhone 16 Pro będzie zupełnie inna niż poprzednie iPhone'y
Zwiększenie wyświetlacza w serii 16 Pro spowodowane będzie wykorzystaniem aparatów z systemem peryskopowym. Fot. Menworld

Specjaliści zakładają, że dzięki aparatowi z systemem peryskopowym telefony Apple będą mogły oferować zoom optyczny z 5/6-krotnym zoomem optycznym. Obecnie 14 Pro oferuje 3-krotny zoom optyczny.

Źródło: GSM Arena

Kategoria artykułu
Urządzenia mobilne
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.