Ile będzie kosztował iPhone 15 Pro? Nie klikaj. Nie stać Cię; iPhone zadba o Twój wzrok i powie, kiedy jesteś za blisko ekranu; Apple pozwało 111-letnią firmę. Zobaczcie, czy słusznie; Sprzedaż serii iPhone 15 będzie opóźniona? Nowe informacje!
80
Views

Już w tym roku Apple zaprezentuje nowy system operacyjny dla smartfonów oraz tabletów. Okazuje się, że iOS 17 zaoferuje kluczową zmianę, z której ucieszy się każdy użytkownik urządzeń kalifornijskiego giganta technologicznego. W końcu dostaniemy zmienione centrum sterowania!

iOS 17 wprowadzi spore zmiany

Jak co roku, Apple planuje zaprezentować nową wersję swojego systemu mobilnego. W sieci pojawiają się przecieki, które sugerują, co amerykański gigant planuje zmienić w najnowszej wersji iOS 17. Te najnowsze zapowiadają, że szykuje nam się ciekawa zmiana.

Masz starego iPhone? Przykro mi. Pa, pa!; iOS 17 z kluczową zmianą! W końcu Apple, w końcu!
IOS 17 wprowadzi poważne zmiany w centrum sterowania. W końcu, po 10 latach!

Jak podają najnowsze informacje, nowy iOS zyska odświeżone centrum sterowania. Jakie zmiany zostaną dokładnie wprowadzone, dowiemy się dopiero w niedalekiej przyszłości. Wiemy jednak, że zmiany będą spore. Czy w końcu użytkownicy iPhone’ów/iPadów dostaną możliwość personalizacji, tak jak w przypadku Androida?

Jakby nie patrzeć, to samo centrum sterowania w iPhone w tym roku będzie miało już 10 lat, ponieważ zadebiutowało wraz z iOS 7.

System nie trafi na starsze iPhone’y?

Wraz z premierą nowego systemu Apple, po raz kolejny pojawiły się pytania, jakie telefony nie otrzymają iOS 17. W tej kwestii pojawiają się sprzeczne informacje, o których wspominaliśmy wcześniej. Według najnowszych przecieków wszystkie smartfony, które dostały możliwość zainstalowania iOS 16, będą mogły zainstalować nowszą wersję.

iOS 17 z kluczową zmianą! W końcu Apple, w końcu!
iOS 17 z kluczową zmianą! W końcu Apple, w końcu! Fot. Mat. wŁ.

Przeczytaj także: Masz starego iPhone? Przykro mi. Pa, pa!

To z kolei jest sprzeczne z innymi informacjami, które sugerują, że iPhone 8, iPhone 8 Plus i iPhone X nie wspierać systemu, który pojawi się w tym roku.

Źródło: MacRumors

Kategoria artykułu
Urządzenia mobilne
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.