iPhone 12 oraz IOS 14, mała dawka przecieków

Z najnowszych przecieków możemy się dowiedzieć, iż Apple planuje wyposażyć swój przyszły telefon w 64MP sensor. Ma on poprawić jakość przechwytywania, jak i tryb nocny. Mało tego, firma planuje również wprowadzić tryb nocny dla każdego z obiektywów. Może to oznaczać, iż obiektywy makro będą wspierać tę funkcję. Dodatkowo słyszy się też, że planują również wprowadzić udoskonalenia Smart HDR, większe baterię i wiele innych udogodnień. Źródło podaje również, iż IOS 14 ma być aktualizacją skupiającą się w niemalże stu procentach na stabilności. Nie będzie ona zawierać dodatkowych funkcji.

Skąd są wszystkie informacje o iPhone 12 oraz IOS 14?

Wszystkie przecieki pochodzą z PineLeaks, który prowadzi swoja stronę na Twitterze. W przeszłości podawał on sprawdzone informacje m.in. to, że Apple odchodzi od starego HUD głośności w IOS 13. W najnowszych wpisach, opisuje on szczegółowo szereg nowych funkcji, związanych z kamerą, 5G, IOS 14 oraz AirTags.

iPhone 12 oraz IOS 14, mała dawka przecieków
Jeśli tak będzie wyglądać iPhone 12, to ja jestem zainteresowany!

Poniżej znajduje się jeden z ostatnich wpisów Pine’a.

Jakie Apple ma plany na przyszłość?

Mało tego, PineLeaks informuje również o przyszłych planach Apple. Firma ma pracować nad wykorzystaniem lusterek oraz pryzmatów, by zmniejszyć rozmiar Face ID w iPhone. Ostatecznie mają oni całkowicie pozbyć się notcha, lecz wszystko to jest w trakcie beta testów.

iPhone 12 oraz IOS 14, mała dawka przecieków
Aparaty przypominające płytę indukcyjną? To już chyba nowa moda, zapoczątkowana przez Apple.

Wszystko co ujawnił PineLeaks

  • Apple testuje 64MP sensor, produkowany przez sony. Ma on umożliwić złapanie większej ilości światła oraz szczegółów. Najprawdopodobniej będzie on wykorzystywać bindowanie pikseli (jak większość telefonów z Androidem), więc w rzeczywistości będzie to mniej niż 64MP.
  • Dostępność trybu nocnego we wszystkich obiektywach iPhone 12, czyli ultra szerokim, przednim oraz teleobiektywie.
  • Apple pracuje nad kamerą „marko”, która ma pozwolić robić zdjęcia z odległości 2,2 cm. Nie jest jeszcze wiadome, czy firma planuje to zaimplementować, czy dodać kolejny obiektyw.
  • Obiektyw ultra szeroki ma być o 35% szerszy. Dla porównania iPhone 11 ma 120 stopni szerokości.
  • Smart HDR ma otrzymać więcej ulepszeń. PineLeaks zdradza, iż nowe udoskonalenia są „bardzo dobre”
  • 5G ma spowodować, iż bateria w iPhone 12 ma być o 10% większa od poprzedników.
  • AirTags mają posiadać nowy tryb zgubienia, który pozwoli włączyć namierzanie utraconego urządzenia, który pozwoli je zwrócić do właściciela.
  • IOS 14 skoncentruje się na stabilności, zaktualizowaniu obecnych funkcji i interfejsu. Dodatkowo ma on umożliwić użytkownikowi zmianę domyślnych aplikacji oraz obsługę wszystkich udrządzeń kompatybilnych z IOS 13.
  • Verizon próbuje zdobyć czerwonego iPhone 12 Pro z mmWave. Jeśli Apple się zgodzi to będzie to zupełne odmienne zdanie, niż to, które utrzymywali dotychczas.

Źródło: wccftech.com

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

CoD Modern Warfare 2 ma ogromny problem. A to tylko wersja beta!

Activision dopiero przygotowuje się do premiery CoD Modern Warfare...

Roger Federer pożegnał się z tenisem! Były łzy wzruszenia.

Po finałowym meczu turnieju pokazowego Laver Cup Roger Federer...

Recenzja Huawei nova 10 Pro – design to jego drugie imię

Smartfon z wyświetlaczem OLED 120 Hz, ładowarką 100W, 8GB...

Polski konkurent dla Battlefielda – World War 3 za darmo

Studio The Farm 51 poinformowało, że polski FPS -...
Wojciech Kurek
Wojciech Kurekhttps://menworld.pl
Pasjonat wszystkiego co związane z branżą IT. Głównie zajmuje się testowaniem i recenzowaniem wszelakiego rodzaju peryferii, poza sferą audio. Od pewnego czasu testuje i recenzuje sprzęt stricte hardware'owy typu dyski, procesory itd. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem recenzji, pomaganiem na grupach technicznych oraz graniem amatorsko w siatkówkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj