111
Views

iPhone 13 to temat bardzo gorący, pomimo tego, że do premiery telefonu pozostało jeszcze dużo czasu. W sieci co chwila pojawiają się nowe informacje na temat nadchodzącego smartfona Apple – czy to odnośnie wersji podstawowej czy Pro. Tym razem w sieci pojawiły się zdjęcia, które rzekomo przedstawiają nowego iPhone 13 Mini.

iPhone 13 Mini na pierwszych zdjęciach

W sieci można znaleźć dosłownie wszystko, nawet jeśli producent urządzenia nie wspomniał nic o produkcji. Ostatnio na portalu Weibo pojawiło się zdjęcie, na którym rzekomo znajduje się iPhone 13 Mini. Smartfon występuje w granatowej wersji kolorystycznej. Oczywiście nie sposób jest dowiedzieć się czy znajdujący się na fotografii telefon jest prawdziwym prototypem czy podróbką. Możemy jednak wyobrazić sobie jak będzie wyglądał kolejny smartfon Apple.

iphone 13 mini
Czy tak będzie wyglądał iPhone 13 Mini?

Według chińskiego portalu ITHome, 13 Mini przedstawiony na zdjęciach jest nieoficjalnym prototypem. Smartfon ukazany na fotografii posiada inny układ obiektywów – są one umieszczone skośnie, w modelu 12 znajdowały się w pozycji pionowej. Tak rozmieszczone obiektywy poniekąd potwierdzają doniesienia o innym układzie aparatu.

Co wiemy o nowym smartfonie Apple?

Oczywiście Apple milczy w każdej sprawie związanej z nowym smartfonem. Nic w tym dziwnego, bo żaden producent nie chce ujawniać szczegółów na temat swoich produktów przed ich premierą. Co zatem będzie mógł zaoferować iPhone 13?

Smartfon, który zadebiutuje za około pół roku będzie pracował na nowy procesorze A15 Bionic i zostanie wyposażony w wyświetlacz o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Ta będzie dostępna w wersjach Pro i Pro Max. iPhone 13 Mini, jak i pozostałe wersje będą posiadały mniejszego notcha i zmieniony układ aparatów (co poniekąd potwierdza zdjęcie znajdujące się powyżej).

Przygotujcie się na kolejną porcję przeciwków, ponieważ do momentu premiery 13-tki będzie ich sporo!

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.