iPhone 14 - najczęściej zadawane pytania. Co o nim wiemy?; Nowy iPhone SE opóźniony? Trzeba będzie poczekać
87
Views

Nowy iPhone od Apple lada dzień ma swoją premierę. Do tej pory wiemy dosyć sporo o nowoczesnym telefonie iPhone 14. Przed wyborem niezawodnego smartfona, warto mieć na uwadze jego parametry i funkcje. W efekcie zachowamy komfort podczas użytkowania. Co warto wiedzieć o nowym produkcie Apple? iPhone 14 – najczęściej zadawane pytania. Kiedy premiera nowego iPhone’a?

Kiedy iPhone 14 pojawi się na rynku?

Faktem jest, że premiera iPhone 14 jest planowana na wrzesień tego roku. Niedawno pojawiły się informacje o tym, że producent zaprezentuje swoje urządzenia 13 września. Inne źródła wskazują na 7 czy nawet 24 września. Do sklepów z pewnością produkty trafią już w tym miesiącu. Poza tym, warto czekać także na trzy różne wersje Apple Watch i słuchawki AirPods Pro 2. 

Informacje o iPhone 14. Cena, przecieki, szczegóły, premiera. Apple Event 2022
iPhone 14 – najczęściej zadawane pytania. Co o nim wiemy?

Apple iPhone 14 – najczęściej zadawane pytania. Jakie warianty i przekątne ekranu będą dostępne?

Producent postanowił zrezygnować z kompaktowych telefonów. Aktualnie jesteśmy pewni, że na rynku pojawią się następujące wersje:

  • iPhone 14 – ekran OLED i przekątna 6,1 cala
  • iPhone 14 Pro Max – ekran OLED LTPO i przekątna 6,7 cala;
  • iPhone 14 Pro – matryca OLED LTPO 120 Hz i przekątna 6,1 cala;
  • iPhone 14 Max/Plus – ekran OLED i przekątna 6,7 cala. 

Każdy model ma dostać ekran o częstotliwości 120 Hz. Producent nazywa tę kwestię ProMotion. Nie do końca wiadomo jednak, czy w każdej wersji będzie to panel LTPO. Z kolei inne źródła wskazują, że modele iPhone 14 i iPhone 14 Max/Plus nie otrzymają 120 Hz. Nowoczesne wersje iPhone 14 Pro i Pro Max mają dostać ekrany o wyższych proporcjach. 

Informacje o iPhone 14 cena, przecieki, informacje, premiera
iPhone 14 – najczęściej zadawane pytania. Co o nim wiemy?

Ile zapłacimy za urządzenie?

W sieci znaleźć można aktualne ceny iPhone 14 oraz iPhone 14 Pro. Faktem jest, że użytkownicy mogą zapłacić więcej, co ma związek także z wyższymi kwotami w dolarach. Przykładowo najtańszy będzie iPhone 14 – zapłacimy za niego od 799 dolarów. Najdroższy z kolei ma być iPhone 14 Pro Max. Cena oscyluje tutaj w granicach 1199 dolarów. Mimo to Apple może liczyć się ze sporym zainteresowaniem nowymi produktami. W Polsce koszty są wyższe niż w zeszłym roku. Przeliczając na złotówki, iPhone 14 będzie nas kosztować niecałe 4400 złotych. 

@aaple_lab iphone 14 pro
iPhone 14 – najczęściej zadawane pytania. Co o nim wiemy?

Na jaka pojemność baterii można liczyć?

Okazuje się, że producent zamierza postawić na lepszą wydajność baterii. Obecny model w iPhone Pro to 3100 mAh, z nowy akumulator ma zaoferować 3200 mAh. Z kolei zwykły iPhone 14 ma stawiać na 3270 mAh (obecnie jest to 3227 mAh). Te zmiany nie są spektakularne, jednak mogą dać wiele korzyści. Apple z pewnością dba o optymalizację zarządzania energią, a nowy układ powinien odznaczać się jeszcze większą wytrzymałością i wydajnością. Użytkownik może zatem uzyskać nawet kilka godzi dłuższego czasu pracy ze strony swojego iPhone’a. 

Tak będzie wyglądał iPhone 14. Notch będzie o wiele mniejszy
iPhone 14 – najczęściej zadawane pytania. Co o nim wiemy?

Jaki design ma nowy iPhone 14?

Jeśli chodzi o model iPhone 14 Pro, ma ona bazować na nowym designie. Notch znika, a na jego miejsce pojawia się przednia kamera i Face ID. Nowoczesny smartfon na ekran z dwoma wcięciami. Jedno wcięcie ma okrągły kształt – tutaj znajduje się kamerka FaceTime. Drugi otwór przypomina pigułkę. Jest tutaj umieszczony Face ID. Jak widać, producent cały czas nas zaskakuje nowoczesnymi rozwiązaniami.

Miłośnicy marki Apple z pewnością wyczekują na nowoczesne iPhone, które bazują na ciekawych funkcjach. Można liczyć na unikalny design telefonów, lepszą pojemność baterii i doskonałą jakość zdjęć. Liczne grono osób już czeka na ten model iPhone. 

Apple usunie z iPhone 14 coś, co irytowało wszystkich?
iPhone 14 – najczęściej zadawane pytania. Co o nim wiemy?
Tagi:
· ·
Kategoria artykułu
Urządzenia mobilne
Wpis partnerski

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.