Site icon MenWorld.pl

iPhone SE 3 na renderach. Premiera za rogiem?

Zdaje się, że premiera trzeciej generacji iPhone SE zbliża się do nas z dnia na dzień, ponieważ pojawiają się nowe informacje na temat budżetowego smartfona Apple. W sieci pojawiły się rendery iPhone SE 3. Smartfon ma być wydajny i oferować 5G.

iPhone SE 3 na renderach

Budżetowy smartfon od Apple jest od kilku miesięcy na ustach całej branży smartfonów. iPhone SE 3 to urządzenie, które ma podbić rynek smartfonów ze średniej półki. Według zapowiedzi ma oferować wydajność na poziomie flagowca.

Przeczytaj także: Wysyłał do Apple podróbki. Chińczyk oszukał producenta na 1 mln USD!

Oby to się potwierdziło, ponieważ pod względem designu Apple jest jakieś 8 lat za konkurencją z Androidem. Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że iPhone będzie oferował wygląd, który po raz pierwszy zobaczyliśmy wraz z premierą “szóstki”. Ten zadebiutował przecież w 2016 roku.

Budżetowiec z wydajnością flagowca

iPhone SE 3 to smartfon, który zaoferuje wyświetlacz o przekątnej 4,7-cala. Front urządzenia będzie wypełniony grubymi ramkami oraz klasycznym przyciskiem home z Touch ID. Z tyłu znajdziemy zaś pojedynczy aparat fotograficzny. Oczywiście pod względem wizualnym smartfon będzie mocno odbiegał od konkurencji.

Zupełnie inaczej będzie w przypadku wydajności smartfona. Największą zaletą SE 3 będzie procesor, ponieważ Apple zasili go procesorem Bionic A15. Ten sam chip znajduje się przecież we flagowych modelach iPhone 13. Premiera smartfona ma odbyć się w marcu lub w kwietniu, więc do tego czasu pojawi się jeszcze sporo informacji. Smartfon będzie dostępny w dwóch kolorach – Starlight i Midnight.

iPhone SE 2022

Źródło: LetsGoDigital

Exit mobile version