iPhone z USB-C sprzedany za ogromną kwotę. Obłęd!

Kiedy Apple próbuje przekonać Komisję Europejską, że jedno złącze do ładowania wszystkich urządzeń to zły pomysł, który blokuje rozwój technologiczny, pierwszy iPhone z USB-C został sprzedany za ogromną kwotę!

iPhone z USB-C sprzedany za 86 tys. dolarów!

Kilka tygodni temu pisaliśmy o tym, że Ken Pillonel, student inżynierii skonstruował i stworzył pierwszy model iPhone z USB-C. Zmodyfikowany smartfon jest w pełni funkcjonalny, co oznacza, że nie tylko możemy ładować urządzenie, ale także przesyłać dane z komputera.

Przeczytaj także: Jest ktoś chętny na iPhone 13 Pro z zębem dinozaura?

Modelem, który posłużył, jako królik doświadczalny był iPhone X. Smartfon wystawiono na aukcję 1 listopada i zakończyła się przed weekendem. Kiedy kilka tygodni temu pisaliśmy o iPhone z USB-C, jego wartoś na aukcji wynosiła około 4 500 USD. Smartfon ostatecznie sprzedał się za aż 86 001 dolarów!

iphone z USB-C
iPhone z USB-C sprzedany za ogromną kwotę. Obłęd!

Czy zakup był tego wart?

iPhone z USB-C to z pewnością smartfon, którego przez długi czas nie zobaczymy na rynku. Osoba, która zapłaciła za telefon na aukcji, będzie mogła powiedzieć, że była pierwszym właścicielem takiego urządzenia. Smartfon, za którego zapłacono około 350 tysięcy złotych, ma pewne ograniczenia. Przede wszystkim twórca poinformował, że kupujący nie może zmienić konta, zmienić go, czy aktualizować. Być może jest to powiązane z opcjami, które pozwalają złączu USB-C poprawnie funkcjonować.

Smartfon mógł zostać sprzedany za znacznie wyższą kwotę, ponieważ przez kilka dni na aukcji widniało prawie 100 tys. dolarów. Po jakimś czasie osoba, która podbiła cenę, wycofała się z zakupu. Czy 86 tys. USD za telefon z ograniczonymi możliwościami to nie za dużo? Dla zwykłych użytkowników owszem, dla firm, które chcą sprawdzić, jak to się udało lub kolekcjonerów, którzy szukają niekonwencjonalnych eksponatów – niekoniecznie.

Źródło: e-bay

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Remake Horizon Zero Dawn na horyzoncie? Sony ma pracować nad odświeżeniem gry

Remake Horizon Zero Dawn jest bardzo realny. Sony rzekomo...

W sieci pojawiły się zdjęcia XFX Radeon RX 6700 XL.

Do sieci trafiły zdjęcia do tej pory nie znanej...

Rosjanie lecą na Księżyc! Wiemy nawet kiedy!

Lądowań na naturalnym ziemskim satelicie w przyszłych latach może...

Sony zablokuje przejęcie Activision Blizzard przez Microsoft?

O przejęciu Activision Blizzard przez Microsoft dowiedzieliśmy się już...

Paulo Sousa w Interze? Portugalczyk przejmie drużynę z San Siro?

Portugalski szkoleniowiec pozostaje bez pracy od czerwca tego roku,...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj