95
Views

Osoby, które lubią się wyróżniać i przy okazji posiadają spore zasoby gotówki, mogą wejść w posiadanie wyjątkowego modelu iPhone 13 Pro. Firma Caviar, która słynie z niekonwencjonalnych projektów, przygotowała smartfon, który wyposażony został w ząb jednego z najgroźniejszych drapieżników w historii naszej planety – T-Rexa!

Jedyny taki iPhone 13 Pro

Firma Caviar nigdy nie przebiera w środkach. Widzieliśmy już smartfony wysadzane drogimi kamieniami, czy konsolę PlayStation 5 wykonaną ze złota lub pokrytą skórą aligatora. Teraz rosyjski producent luksusowych urządzeń elektronicznych poszedł o krok dalej. W jego ofercie pojawił się iPhone 13 Pro, który wyposażono w ząb T-Rexa!

Przeczytaj także: Sony ma wielki problem. Ogromne opóźnienia PlayStation 5!

Model 13 Pro, bo właśnie ten model postanowiła zmodyfikować rosyjska firma to przykład przepychu i luksusu. Obudowę smartfona pokryto 24-karatowym złotem, a na obudowie znalazł się wizerunek T-Rexa. Oko dinozaura wykonano z bursztynu, a głowę z tytanu! To jednak nie wszystko, ponieważ w paszczy Tyranozaura znalazł się kawałek zęba sprzed 80 milionów lat!

Nie jest tanio. Jak zwykle!

iPhone 13 Pro sam w sobie nie jest telefonem tanim. Zmodyfikowana przez firmę Caviar wersja też do takich nie należy. Smartfon, który posiada obudowę stworzoną z tytanowych, bursztynowych i złotych elementów i wyposażono w prawdziwy fragment T-Rexa, wyceniono na 8 610 USD, czyli ok. 34 tys. PLN!

W ofercie rosyjskiej firmy znalazł się także model Pro Max, który wyceniono na 9 150 USD. W przeliczeniu na złotówki jest to około 37 tysięcy złotych! Jeśli ktoś z was jest zainteresowany tego typu wersją smartfonów od Apple, to musi się spieszyć. Producent zapowiedział, że powstanie jedynie 7 egzemplarzy obu urządzeń!

Źródło: Caviar

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.