113
Views

Kanał Ekipy subskrybuje ponad 2 mln użytkowników, co jest bardzo dobrym miejscem na promocję. Dlatego też finał polskiej ligi futbolu amerykańskiego PFL pomiędzy Kraków Kings a Lowlanders Białystok odbędzie się na tym kanale na YouTube!

Kanał Ekipy z transmisją finału polskiej ligi futbolu amerykańskiego PFL

Futbol amerykański jest najpopularniejszym sportem w Stanach Zjednoczonych, a liga NFL cieszy się świetnymi wynikami. Niestety, w przypadku polskiej ligi futbolu amerykańskiego nie jest tak dobrze, ponieważ ten sport nie jest aż tak popularny w naszym kraju. Dlatego też kanał Ekipy będzie transmitował finał Polish Bowl Polskiej Futbol Ligi.

Przeczytaj także: Lech Poznań vs Dinamo Batumi Liga Konferencji Europy 2022/23

Wielka, bo ponad dwu milionowa społeczność, która subskrybuje Ekipę to w większości młode osoby, które mogą zainteresować się tym właśnie sportem. Dlatego jest to niespotykana okazja dla PFL, aby pokazać tę dyscyplinę szerszej publiczności!

Szykujcie się na emocje!

Już 23 lipca na arenie Dozbud Arena w Ząbkach odbędzie się XVII finał Polish Bowl. Drużynami, które zagrają o mistrzostwo Polski w futbolu amerykańskim, będą Kraków Kings oraz Lowlanders Białystok. Spotkanie rozpocznie się o 16:00. Kanał Ekipy będzie prowadził jedyną transmisję.

kanał ekipy PFL
Kanał Ekipy będzie miejscem transmisji finału polskiej ligi futbolu amerykańskiego PFL

Źródło: Twitter @PFL

Kategoria artykułu
Internet · Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.