Kiedy Cyberpunk 2077 Phantom Liberty? Insider zdradza datę

Kiedy Cyberpunk 2077 Phantom Liberty? Insider zdradza datę Kiedy Cyberpunk 2077 Phantom Liberty? Insider zdradza datę
Kiedy dodatek Phantom Liberty do Cyberpunk 2077? Insider zdradza datę

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty jest wyczekiwanym dodatkiem do gry polskiego studia CD PROJEKT RED. Oficjalnej daty premiery jeszcze nie poznaliśmy, jednak w sieci pojawiła informacja, która może sugerować, kiedy należy spodziewać się DLC. Przekazał ją ceniony insider.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty w dalszym ciągu jest zagadką

Dodatek Cyberpunk 2077 Phantom Liberty w dalszym ciągu jest sporą niewiadomą. Nie znamy szczegółów fabularnych nowego DLC do gry polskiego studia, a wiemy jedynie, że będzie on najdroższym jak dotąd rozszerzeniem oraz będzie osadzony w nowej dzielnicy Night City – Godtown.

Przeczytaj także: Hogwarts Legacy to kura znosząca złote jaja! Co za liczby!

Reklama

Głównym bohaterem dodatku Cyberpunk 2077 Phantom Liberty będzie Reed, któremu wizerunku użyczył jeden z najpopularniejszych aktorów na świecie, Idris Elba. Fani z niecierpliwością czekają na ujawnienie szczegółów na temat premiery dodatku, a z pomocą przychodzi insider Tyler McVicker.

Kiedy Cyberpunk 2077 Phantom Liberty? Insider zdradza datę_2
Kiedy dodatek Phantom Liberty do Cyberpunk 2077? Insider zdradza datę

Kiedy dodatek trafi do graczy?

Tyler McVicker, który już nie raz potwierdził swoją wiarygodność, zdradził informację na temat tego, kiedy Cyberpunk 2077 Phantom Liberty może trafić do graczy. Według jego informacji dodatek zadebiutuje w sierpniu tego roku.

Dokładnego dnia nie znamy, a sam McVicker nie zdradził nic więcej. Wcześniej sugerowano, że DLC trafi do graczy na przełomie czerwca i lipca. Dodatek Phantom Liberty trafi jedynie na konsole obecnej generacji oraz komputery PC.

Kiedy Cyberpunk 2077 Phantom Liberty? Insider zdradza datę
Kiedy dodatek Phantom Liberty do Cyberpunk 2077? Insider zdradza datę

Źródło: Tyler McVicker YouTube

1 - ilość komentarzy
  1. Kupiłem tą grę w preorderze i nigdy jej nie ukończyłem i nie ukończę. Są tam tak irytujące momenty, że już kilka razy kończyło się to dezinstalacją. Crap game.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama