Connect
To Top

Klawiatura dla graczy MAD DOG GK900 RGB test

Każdy szanujący się gracz doskonale wie o tym, że umiejętności to pewna część sukcesu. W grach, gdzie liczy się spryt, a także szybki czas reakcji potrzebne są odpowiednie narzędzia, które pomogą nam w eliminacji przeciwników. Mowa oczywiście między innymi o klawiaturze. Czy MAD DOG GK900 RGB to sprzęt odpowiedni dla wymagających graczy? Sprawdźmy to!

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

MAD DOG GK900 RGB czyli gamingowy mechanik

MAD DOG GK900 RGB jest klawiaturą mechaniczną. Producent wyposażył ją w przełączniki OUTEMU BLUE. Ich główną cechą jest krótki czas reakcji, responsywność oraz wytrzymałość na poziomie 50 milionów kliknięć. Przełączniki wymagają nacisku na poziomie 60g, a aktywują się przy 50 g. To oznacza wysoką precyzję działania. Warto również dodać, że ten model klawiatury oferuje anti-ghosting oraz n-key rollover. To oznacza, że nie musimy martwić się o limit jednocześnie wciśniętych klawiszy. To ważne np. w grach RPG, gdzie często zdarza się klikać nam długie sekwencje. Mało tego, model ten posiada programowalne przyciski. Dzięki czemu możemy tworzyć makra lub po prostu ustalać dowolną definicję danego klawisza.

Klawiatura MAD DOG GK900 RGB oferuje nowoczesny wygląd, który powinien spodobać się graczom. Przeważa tu grafitowy kolor oraz oczywiście kolorowe klawisze z podświetleniem RGB. Górna pokrywa wykonana jest z aluminium, dzięki czemu możemy być pewni, że będzie ona wytrzymała, a co za tym idzie posłuży nam przez długi czas.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media