587
Views

MAD DOG GK900 RGB czyli gamingowy mechanik

MAD DOG GK900 RGB jest klawiaturą mechaniczną. Producent wyposażył ją w przełączniki OUTEMU BLUE. Ich główną cechą jest krótki czas reakcji, responsywność oraz wytrzymałość na poziomie 50 milionów kliknięć. Przełączniki wymagają nacisku na poziomie 60g, a aktywują się przy 50 g. To oznacza wysoką precyzję działania. Warto również dodać, że ten model klawiatury oferuje anti-ghosting oraz n-key rollover. To oznacza, że nie musimy martwić się o limit jednocześnie wciśniętych klawiszy. To ważne np. w grach RPG, gdzie często zdarza się klikać nam długie sekwencje. Mało tego, model ten posiada programowalne przyciski. Dzięki czemu możemy tworzyć makra lub po prostu ustalać dowolną definicję danego klawisza.

Klawiatura MAD DOG GK900 RGB oferuje nowoczesny wygląd, który powinien spodobać się graczom. Przeważa tu grafitowy kolor oraz oczywiście kolorowe klawisze z podświetleniem RGB. Górna pokrywa wykonana jest z aluminium, dzięki czemu możemy być pewni, że będzie ona wytrzymała, a co za tym idzie posłuży nam przez długi czas.

Klawiatura dla graczy MAD DOG GK900 RGB test

1 2 3 4

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.