Koniec Windowsa 10. Zobaczcie jak wygląda Windows 11!

Co prawda do premiery nowego systemu Windows 11 jeszcze długa droga, to w sieci co chwila pojawiają się przecieki na temat systemu operacyjnego Microsoft. Zobaczcie, jak prezentuje się przyszły OS!

Microsoft oficjalnie zapowiedział koniec Windowsa 10

Microsoft szykuje się do dużej aktualizacji obecnego systemu, Windows 10. Aktualizacja o nazwie Sun Valley ma mocno zmienić wygląd jednego z najpopularniejszych systemów operacyjnych na świecie. Nowe kolory, animacje czy wygląd okienek ma całkowicie zmienić sposób postrzegania systemu Microsoft. Złośliwcy mówią, że firma założona przez Billa Gatesa swój system, chce mocno upodobnić do systemu MacOS.

Przeczytaj także: Policja odwiedza osoby, które zakupiły tani klucz do Windows 10

Reklama

Co więcej, jak poinformował Microsoft, Windows 10 wkrótce zakończy swój żywot. Według oficjalnych zapowiedzi producenta obecna generacja systemu operacyjnego będzie oficjalnie wspierana do 2025 roku. „Dziesiątka” ma więc jeszcze cztery lata życia, po tym przesiądziemy się na Windows 11.

Zobaczcie jak wygląda Windows 11!

W sieci pojawiło się wideo, które pokazuje, jak wygląda nowy system Windows 11. Na filmiku możemy zauważyć, że całokształt systemu nie odbiega mocno od obecnej generacji. Jest jednak kilka szczegółów, na które warto zwrócić uwagę. Nowy system będzie miał zaokrąglone rogi okienek systemowych oraz nowy system przeciągania elementów po ekranie.

System Windows 11 będzie posiadał także zmodyfikowaną i lepiej prezentującą się aplikację Game Pass. Będzie ona zintegrowana bezpośrednio z systemem. Dużym szczegółem jest umieszczenie paska Startu na środku. Zupełnie podobnie jak w systemie MacOS. Niemniej jednak użytkownik będzie mógł umieścić go w swoim klasycznym miejscu.

Windows 11
Aplikacja Game Pass na Windows 11 ma być bardziej intuicyjna.
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama