Konkurs! Wygraj smartfona Motorola Moto

Lubimy dzielić się fajnymi rzeczami. Tym razem mamy dla Was trzy świetne telefony Motoroli. Za sprawą konkursu możesz wygrać smartfona Motorola Moto. Zasady konkursu są oczywiście bardzo proste.

Trzy świetne smartfony Motorola Moto czekają na Was

Dzięki uprzejmości firmy Motorola możemy przekazać Wam trzy bardzo fajne smartfony. Motorola Moto E5 Play to model wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon, 1 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej (z czego do dyspozycji użytkownika przekazano 12 GB). Telefon pracuje pod kontrolą systemu Android 8.0 Oreo. Posiada on ekran 5,3-cala, który wyświetla obraz w rozdzielczości 1280×720 pikseli. Oprócz tego producent zdecydował się między innymi czytnik linii papilarnych. W tym modelu znajdziemy kamery 8 MP i 5 MP.

Konkurs! Wygraj smartfona Motorola Moto

Kolejnym smartfonem jest Moto E5 Plus. Posiada on 6-calową matrycę, 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. ten model także posiada czytnik linii papilarnych. Jego atutem jest ogromna pojemność baterii – wynosi ona aż 5000 mAh. Dzięki temu smartfon będzie pracował bez konieczności podłączania go do ładowarki przez wiele godzin.

Reklama

Konkurs! Wygraj smartfona Motorola Moto

Ostatnim smartfonem jest Moto G6 Play. Jest to smartfon z ekranem 5,7-cali (wyświetla obraz w rozdzielczości HD+). Ma on aparat 13 Mpix, procesor 1,4 GHz. W tym przypadku także mamy do czynienia z pojemną baterią – 4000 mAh z ładowaniem TurboPower powinno wystarczyć na długi czas pracy. Oprócz tego znajdziemy 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej na nasze dane.

Konkurs! Wygraj smartfona Motorola Moto

 

Konkurs Motorola Moto i MenWorld.pl

Co trzeba zrobić aby wygrać jeden z tych smartfonów? Na naszego e-maila konkurs@menworld.pl prześlij pracę pod tytułem „Smartfon Motorola Moto wyróżnia się…„. Format pracy dowolny. Może to być wiersz, rysunek, fotografia, film, krótko mówiąc coś, co zaskoczy nasze jury.

 

Wyniki konkursu

Drodzy czytelnicy! Nie spodziewaliśmy się tak dużej liczby zgłoszeń. Przez to wyniki konkursu zostały opublikowane trochę później. Gratulujemy zwycięzcom nagród. Otrzymają oni powiadomienia drogą e-mailową.
A oto szczęśliwcy:
Karol z Warszawy
Michał z Koszalina
Aneta z Chorzowa.
 
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział. Niebawem ruszymy z kolejnymi konkursami dla Was! 🙂

 

Regulamin konkursu

  • Konkurs trwa od 24.09.2018 12:00:00 do 30.09.2018 do 23:59:59.
  • Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni 01.10.2018 o godzinie 15:00 na łamach portalu MenWorld.pl.
  • Fundatorem nagród jest Motorola.
  • Jury składające się z osób pracujących w redakcji MenWorld.pl po zebraniu wszystkich prac wybierze trzy najlepiej wykonane.
  • Nagrodami w konkursie są smartfony Moto G6 Play, Moto G5 Plus, Moto G5 Play.
  • Nagrody po przesłaniu przez zwycięzców swoich adresów zostaną wysłane drogą pocztową w przeciągu dwóch tygodni od ogłoszenia wyników.
  • W przypadku braku przesłania danych konkursowych nagroda zostaje w redakcji.
  • W związku z RODO dane adresowe nie będą przechowywane, a wszystkie adresy e-mail ze zgłoszeniami po ogłoszeniu wyników zostaną skasowane i nie będą wykorzystane do newsletterów i tym podobnych.
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama