Connect
To Top

Kross EVADO 9.0 – test roweru turystycznego

Lato w pełni, a więc czas najwyższy przesiąść się na jednoślad, którym będziemy mogli poznawać kolejne, ciekawe miejsca, a przy okazji spalimy trochę kalorii. Kross EVADO 9.0 to rower turystyczny, który sprawdzi się zarówno w mieście, jak i na utwardzonych drogach gruntowych. Sprawdźmy, czy model ten jest godny zainteresowania. Tym bardziej, że do najtańszych rowerów turystycznych nie należy.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Kross EVADO 9.0

Bohater dzisiejszego testu, rower turystyczny Kross EVADO 9.0 kosztuje niecałe pięć tysięcy złotych. To dużo i niedużo. W tej cenie dostajemy praktycznego “golasa”. Dobrze, że producent dołącza siodełko i pedały, bo byłoby nieciekawie. Nawet stopki nie było w testowanym modelu! A tak całkiem na poważnie, rower waży zaledwie 13,1 kg co jest świetnym wynikiem. Model ten dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym i srebrnym matowym. Konstrukcja roweru wygląda na solidną i taka też jest po wyjęciu EVADO 9.0 z ogromnego pudła. Nie będę tutaj rozpisywał się o konkretnych podzespołach pomimo tego, że w tytule akapitu podałem informację o specyfikacji. Tak naprawdę napęd dostarcza Shimano, opony Schwalbe, piasty również Shimano, natomiast obręcze to produkt firmy Kross. Jeśli interesuje Was pełna specyfikacja, która zawiera konkretne informacje o poszczególnych podzespołach odsyłam na stronę producenta. 

Kross EVADO 9.0 to bardzo udany model. Jest stabilny podczas jazdy, a także zapewnia świetną sterowność. Duże wrażenie wywarł na mnie amortyzator.

Kross EVADO 9.0 to bardzo udany model. Jest stabilny podczas jazdy, a także zapewnia świetną sterowność. Duże wrażenie wywarł na mnie amortyzator.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Sport

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.