Krychowiak wszczął bunt w drużynie. Obcokrajowcy odchodzą?

Z powodu agresji Rosji na Ukrainę Grzegorz Krychowiak zwołał naradę wszystkich piłkarzy – obcokrajowców, którzy grają w drużynie Krasnodar. Reprezentant Polski namawiał kolegów do odejścia z klubu.

Jak informuje portal Meczyki.pl, reprezentant Polski, Grzegorz Krychowiak rozmawiał z innymi obcokrajowcami grającymi dla Krasnodaru. Pomocnik nie tylko negocjuje warunkowe odejście z klubu spowodowane atakiem Rosji na Ukrainę, ale również „wszczął bunt” w drużynie sugerując kolegom by również postąpili tak jak on. To duży cios dla Krasnodaru, bowiem Krychowiak to jeden z najważniejszych zawodników tego klubu.

Krychowiak wszczął bunt w drużynie. Obcokrajowcy odchodzą?
Krychowiak wszczął bunt w drużynie. Obcokrajowcy odchodzą?

Grzegorz Krychowiak namawia do odejścia z Krasnodaru

FK Krasnodar to klub występujący w rozgrywkach Priemier Ligi. Z powodu wojny, którą Rosja wypowiedziała Ukrainie, rosyjskie kluby zostały zawieszone we wszystkich rozgrywkach. Jest to spowodowane decyzją FIFY i UEFY. Co ciekawe, nasz pomocnik zwołał zebranie z wszystkimi zawodnikami – obcokrajowcami, którzy grają w Krasnodarze i namawiał ich do zerwania kontraktu. Mowa między innymi o Viktorze Claesson (Szwecja), Jhno Cordoba (Kolumbia), Remy Cabella (Francja) oraz Caio (Brazylia).

Grzegorz Krychowiak jest w trakcie negocjacji mających na celu rozwiązanie kontraktu. Poinformował o tym portal Match TV. Potwierdzeniem takich informacji może być również wiadomość agenta brazylijskiego piłkarza Caio. Poinformował o tym, że co prawda umowy jeszcze nie zostały rozwiązane, aczkolwiek żaden z obcokrajowców nie trenuje z drużyną. Mało tego, Krasnodar nie ma już trenera, bowiem kontrakt rozwiązał Daniel Farke pochodzący z Niemiec. Zrobili to również jego asystenci.

Obcokrajowcy opuszczają Krasnodar?

Jeśli faktycznie doszłoby do rozwiązania kontraktu z FK Krasnodar, Grzegorz Krychowiak oraz jego koledzy z drużyny mogliby nawiązać współpracę z klubami z krajów, które mają otwarte okna transferowe. W przypadku braku zgody FIFA, zawodnicy mogliby rozpocząć grę w innych klubach dopiero latem.

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii sport.

Zdjęcie główne: Vitaly Timkiv.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

A jednak! Intel Arc A770 trafi do sprzedaży! Premiera i ceny

Wczoraj, podczas Innovation Pat Gelsinger, Intel potwierdził cenę i...

USB typu C w iPhone już w przyszłym roku!

Czas złącza Lightning powoli dobiega końca. Jak podają najnowsze...

Aplikacja Biedronka cieszy się ogromną popularnością

Sieć sklepów Biedronka pochwaliła się wynikami popularności jakie osiągnęła...

Aktor Ryan Grantham skazany na dożywocie za zabójstwo matki

Aktor Ryan Grantham został skazany na dożywocie za zabójstwo...

Polski konkurent dla Battlefielda – World War 3 za darmo

Studio The Farm 51 poinformowało, że polski FPS -...
Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj