Krzysztof Piątek wróci na stare śmieci? Jest taka opcja!; Wielki klub chce ściągnąć Krzysztofa Piątka!; To tu trafi Krzysztof Piątek. "Jest idealnym rozwiązaniem"
111
Views

Krzysztof Piątek wróci do byłego klubu? Obecnie polski napastnik jest zawodnikiem Salernitany, jednak istnieje duże prawdopodobieństwo, że z Herthy Berlin wykupi go jego były klub i nie mówimy tutaj o Genoi CFC!

Polak nie zachwyca formą strzelecką

Polski napastnik oficjalnie jest zawodnikiem Herthy Berlin, która wypożyczyła go do włoskiej Salernitany. Polak w piętnastu spotkaniach, które rozegrał w tym sezonie w Serie A, zaliczył jedynie trzy gole i dołożył do tego trzy asysty. Nie są to liczby, które powalają, zwłaszcza jeśli mówimy o napastniku.

Przeczyta także: PKN Orlen sponsorem Scuderia AlphaTauri!

Krzysztof Piątek wróci na stare śmieci? Jest taka opcja!
Krzysztof Piątek wróci na stare śmieci? Jest taka opcja! Fot. US Salernitana 1919

Jeszcze kilka lat temu napastnik bił się o koronę króla strzelców Serie A, a dziś przypomina cień siebie sprzed lat. Fantastyczna forma strzelecka zapewniła mu transfer do AC Milanu. Pojawiają się informacje o tym, że Piątek wróci do swojego byłego klubu.

Krzysztof Piątek wróci do byłego klubu?

Włoski dziennikarz, Gianluca Di Marzo poinformował, że Krzysztof Piątek znalazł się na celowniku Fiorentiny, której barwy reprezentował w 2022 roku! Dziennikarz podaje, że Salernitana co prawda ma prawo do wykupu zawodnika, jednak jest to mało prawdopodobne. Czy więc Piątek wróci do swojego byłego klubu, w którym strzelił sześć goli?

Fiorentina rozgląda się za zastępcą Arthuro Cabraliego, który boryka się z kontuzją. Klub z Florencji wierzy, że Polak jest w stanie odbudować swoją formę strzelecką, dlatego też ma rozmawiać z Herthą Berlin na temat ściągnięcia napastnika. Obecnie drużyna zajmuje 11. miejsce w tabeli.

Krzysztof Piątek wróci na stare śmieci? Jest taka opcja!
Polak wróci do swojego byłego klubu? Fot. US Salernitana 1919

Źródło: Przegląd Sportowy/ Fot. US Salernitana 1919

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.