147
Views

Fenomen Ekipy Friza jest trudny do wyjaśnienia. Grupa przyjaciół pobija wszelkie rekordy wyświetleń na YouTube. Ich najpopularniejszy klip ma już ponad 96 milionów odsłon! Nasuwa się jednak pytanie: kto płaci za dom Ekipy Friza? Okazuje się, że nie sam Friz, ani nie spółka, którą reprezentuje.

Ekipa Friza podsumowuje trzeci sezon wyjazdem na Hawaje. Wraz z nadejściem czwartego sezonu, kończy się dwuletnia umowa na wynajem lokalizacji, w której nagrywane są odcinki. Czy to oznacza wspólną przeprowadzkę? A może każda z osób rozejdzie się “w swoją stronę”? Wielu fanów grupy przyjaciół zastanawia się, kto płaci za dom Ekipy Friza. Okazuje się, że nie jest tak, jak większość mogłaby pomyśleć.

Kto płaci za dom Ekipy Friza? Nie, nie tylko on
Kto płaci za dom Ekipy Friza? Nie, nie tylko on

Kto płaci za dom Ekipy Friza?

Aby się dowiedzieć, warto wrócić do Q&A Wersow. W jednym z ostatnich odcinków influencerka poinformowała jak wygląda kwestia opłat za wynajmowany dom. Jak się okazuje, każda z osób Ekipy Friza płaci indywidualnie za najem. Nie jest więc prawdą to, że dom finansowany jest przez Karola Wiśniewskiego. Warto zauważyć również, że każdy z uczestników internetowego show rozlicza się według zajmowanych pokoi oraz “publicznej” przestrzeni.

Krótko mówiąc, to nie Friz, nie spółka, lecz każda z osób płaci indywidualnie. Nie znamy jednak konkretnych kwot, jednak można się łatwo domyślić, że nie są to małe liczby. Na chwilę obecną nie znamy również dalszych planów dotyczących czwartego sezonu.

Sprawdź również nasze artykuły z kategorii nowe technologie.

Kategoria artykułu
Ciekawostki
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.