Kto płaci za dom Ekipy Friza? Nie, nie tylko on

Fenomen Ekipy Friza jest trudny do wyjaśnienia. Grupa przyjaciół pobija wszelkie rekordy wyświetleń na YouTube. Ich najpopularniejszy klip ma już ponad 96 milionów odsłon! Nasuwa się jednak pytanie: kto płaci za dom Ekipy Friza? Okazuje się, że nie sam Friz, ani nie spółka, którą reprezentuje.

Ekipa Friza podsumowuje trzeci sezon wyjazdem na Hawaje. Wraz z nadejściem czwartego sezonu, kończy się dwuletnia umowa na wynajem lokalizacji, w której nagrywane są odcinki. Czy to oznacza wspólną przeprowadzkę? A może każda z osób rozejdzie się „w swoją stronę”? Wielu fanów grupy przyjaciół zastanawia się, kto płaci za dom Ekipy Friza. Okazuje się, że nie jest tak, jak większość mogłaby pomyśleć.

Kto płaci za dom Ekipy Friza? Nie, nie tylko on
Kto płaci za dom Ekipy Friza? Nie, nie tylko on

Kto płaci za dom Ekipy Friza?

Aby się dowiedzieć, warto wrócić do Q&A Wersow. W jednym z ostatnich odcinków influencerka poinformowała jak wygląda kwestia opłat za wynajmowany dom. Jak się okazuje, każda z osób Ekipy Friza płaci indywidualnie za najem. Nie jest więc prawdą to, że dom finansowany jest przez Karola Wiśniewskiego. Warto zauważyć również, że każdy z uczestników internetowego show rozlicza się według zajmowanych pokoi oraz „publicznej” przestrzeni.

Krótko mówiąc, to nie Friz, nie spółka, lecz każda z osób płaci indywidualnie. Nie znamy jednak konkretnych kwot, jednak można się łatwo domyślić, że nie są to małe liczby. Na chwilę obecną nie znamy również dalszych planów dotyczących czwartego sezonu.

Sprawdź również nasze artykuły z kategorii nowe technologie.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Roger Federer pożegnał się z tenisem! Były łzy wzruszenia.

Po finałowym meczu turnieju pokazowego Laver Cup Roger Federer...

Instagram postanowił wydłużyć Stories. Potrwają zdecydowanie dłużej! Ile?

Stories najczęściej narzędzie używane przez użytkowników popularnego serwisu społecznościowego....

Nicholas Latifi odchodzi z Williamsa. Kto go zastąpi?

Stało się to, o czym cały świat F1 mówił...

Melvin Manhoef, legenda K1, kończy sportową karierę

Były przeciwnik Mameda Khalidova, Melvin Manhoef zakończył sportową karierę!...

Intel prezentuje 13 generację procesorów Intel Core

Podczas konferencji Innovation Pat Gelsinger, Intel zaprezentował także 13...
Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj