Wymagania Star Wars Jedi: Ocalały na PC. Twój komputer da radę?; Kupujesz Jedi Ocalały na płycie i co? Pobierasz grę z internetu!
78
Views

Premiera Star Wars Jedi Ocalały już za trzy dni, jednak już teraz osoby, które zamówiły grę w preorderze, mogą pobierać je na swoje konsole. Problem jest jednak taki, że nawet jeśli kupisz tytuł na fizycznym nośniku, to w dalszym ciągu będziesz musiał pobrać prawie 90 gigabajtów danych z sieci!

Premiera już za trzy dni

Premierę gry Star Wars Jedi Ocalały zaplanowano na 28 kwietnia. Tytuł ma ważyć ponad 150 GB, jeśli chodzi o wersję na konsole. Cała fabuła rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach z pierwszej części tytuły. Cal Kestis, czyli główny bohater, jest już zaprawionym w bojach Rycerzem Jedi.

Przeczytaj także: Wymagania Star Wars Jedi Ocalały na PC. Twój komputer da radę?

Wymagania Star Wars Jedi: Ocalały na PC. Twój komputer da radę?_3; Kupujesz Jedi Ocalały na płycie i co? Pobierasz grę z internetu!
Kupujesz Jedi Ocalały na płycie i co? Pobierasz grę z internetu!

Sytuacja głównego bohatera nie uległa zmianie. W dalszym ciągu jest jedynym Jedi w galaktyce, a po jego piętach niezmiernie kroczy Imperium, które chce sfinalizować “Rozkaz 66”, który zakłada zlikwidowanie wszystkich rycerzów Jedi.

Kupujesz Jedi Ocalały na nośniku? Obyś miał szybki internet!

W sieci pojawiły się informacje, które potwierdzają, że nawet jeśli zdecydujemy się na zakup Star Wars Jedi Ocalały na konsole w wersji na płycie, to mimo wszystko grę będziemy musieli pobrać z sieci. Na nośniku rzekomo znajduje się ok. 60 GB, co oznacza, że pozostałe 90 GB będziemy musieli pobrać ze sklepu naszej konsoli.

Czy taki zabieg wydawcy dziwi? Raczej nie, ponieważ jeśli chciałby umieścić pełną grę na nośniku, to w przypadku płyt Blu-Ray mówimy tutaj o czterech nośnikach. Z punktu widzenia produkcji nie byłoby to opłacalne.

Wymagania Star Wars Jedi: Ocalały na PC. Twój komputer da radę?; Kupujesz Jedi Ocalały na płycie i co? Pobierasz grę z internetu!
Premiera gry już 28 kwietnia!

Źródło: Techspot/ Twitter

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.