671
Views

Słuchawki dla sportowców, ale i nie tylko

LAMAX Tips1 to słuchawki bezprzewodowe. Przetworniki zostały połączone ze sobą przy pomocy cienkiego kabla w turkusowym kolorze. Patrząc na całokształt słuchawek można je określić mianem zgrabnych słuchawek, które kryją w sobie dużą moc. Małe przetworniki mogą sugerować, że słuchawki te nie mają co zaoferować, jednak jest zupełnie inaczej. 

Oczywiście podstawowym wyposażeniem tego typu słuchawek jest pilot oraz akumulator. Oba te elementy znajdują się przy prawej słuchawce. Pilot posiada trzy przyciski funkcyjne – dwa z nich służą do regulacji głośności muzyki, zaś trzeci do jej zatrzymywania. Również ten sam przycisk służy do odbierania lub kończenia połączeń z wysokości słuchawek. Oznacza to też, że na pilocie znajduje się mikrofon pozwalający na korzystanie z Tips1 jak z zestawu do rozmów. 

LAMAX Tips1 - test słuchawek dla sportowców

1 2 3 4 5

Tagi:
·
Kategoria artykułu
Nowe technologie
Mikolaj Jarosz

Interesuję się branżą Aero i Automotive, sportami motoryzacyjnymi oraz dziennikarstwem motoryzacyjnym. Moją uwagę w szczególności kieruję ku Formule 1. Poza tym moja pasja to koszykówka, a dokładniej NBA. Sam wielokrotnie brałem udział w Akademickich Mistrzostwach Polski i reprezentowałem PRz. Wolny czas staram spędzać aktywnie - na rowerze lub grając w tenisa ziemnego. Interesuję się również kinem i lubię zakończyć dzień dobrym filmem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.