Lego i Citizen Brick oferują figurki z prezydentem Ukrainy

Niezależna firma produkująca klocki Lego Citizen Brick stworzyła specjalny zestaw zawierający figurkę Prezydenta wraz z koktajlami mołotowa. 

Citizen Brick charytatywnie dla Ukrainy

Od początku agresji Rosyjskiej w stosunku do Ukrainy wiele światowych marek i firm odwróciło się i zrezygnowało z rynku rosyjskiego. Tak samo postąpiła Lego oraz niezależna firma tworząca unikatowe zestawy z klocków – Citizen Brick. 

CB na początku marca 2022 roku wypuściła do sprzedaży unikatowe klocki. Minifigurka przedstawiająca Wołodymyra Załenskiego została wyceniona na 100 $, a dodatkowy koktajl mołotowa na 10 $. Kwota ze sprzedaży była w całości przekazana na pomoc humanitarną na Ukrainie.  

Z informacji jakie podaje Citizen Brick, udało zebrać się 16 540 $.  

Całą akcję i zbiórkę pieniędzy firma podsumowała na swoim instagramie.  

Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy wsparli wczorajszą zbiórkę pieniędzy dla Ukrainy. Dzięki sprzedaży minifigurek Prezydenta Zełenskiego (i Koktajli Mołotowa, za które ściągnięto nasz ostatni post. Zobaczcie.) udało nam się zebrać 16 540 $!!! Cała kwota została przekazana na rzecz @directrelief, aby wspomóc ich wysiłki w dostarczaniu środków medycznych potrzebującym. ⁠. ⁠. Jak mogłeś zauważyć, minifigurki wyprzedały się niemal natychmiast. Zrobiliśmy tyle, ile to możliwe w szalone 24 godziny, a ekipa CB przychodziła w dniu wolnym, żeby drukować. Wiemy, że byli ludzie, którzy próbowali go zdobyć i nie mogli. Mamy nadzieję, że mimo wszystko rozważą przekazanie darowizny na rzecz odpowiedniej organizacji charytatywnej. ⁠. ⁠. Prosimy o cierpliwość, ponieważ w tym tygodniu staramy się złożyć zamówienie od wszystkich. Dziękujemy za udowodnienie po raz kolejny, że mamy najlepszych klientów na świecie.⁠ 

Citizen Brick (@citizenbrick) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Skład Polaków na mecz z Arabią Saudyjską! Tak zagramy o trzy punkty!

Już dziś dowiemy się, czy Polska będzie miała jakiekolwiek...

Twoje stare BMW może być lepsze niż nowe!

Po co kupować nowe, skoro twoje stare BMW może...

Star Wars Squadrons za darmo! Jak odebrać grę?

Star Wars Squadrons za darmo? Tak! Gra, która została...

Columbia Sportswear przetestuje swoją technologię na Księżycu!

Columbia Sportswear to marka odzieżowa, która w swoich produktach...


Tomasz Chruściel
Tomasz Chruścielhttps://menworld.pl
Pasjonat sportu i motoryzacji. Prywatnie trener personalny z wieloletnim doświadczenie. Moje "działka" to testy aut, aktualizacje z ringów i klatek na świecie oraz nowe technologie. Stay Tuned!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!