Lego i Citizen Brick oferują figurki z prezydentem Ukrainy

Niezależna firma produkująca klocki Lego Citizen Brick stworzyła specjalny zestaw zawierający figurkę Prezydenta wraz z koktajlami mołotowa. 

Citizen Brick charytatywnie dla Ukrainy

Od początku agresji Rosyjskiej w stosunku do Ukrainy wiele światowych marek i firm odwróciło się i zrezygnowało z rynku rosyjskiego. Tak samo postąpiła Lego oraz niezależna firma tworząca unikatowe zestawy z klocków – Citizen Brick. 

CB na początku marca 2022 roku wypuściła do sprzedaży unikatowe klocki. Minifigurka przedstawiająca Wołodymyra Załenskiego została wyceniona na 100 $, a dodatkowy koktajl mołotowa na 10 $. Kwota ze sprzedaży była w całości przekazana na pomoc humanitarną na Ukrainie.  

Reklama

Z informacji jakie podaje Citizen Brick, udało zebrać się 16 540 $.  

Całą akcję i zbiórkę pieniędzy firma podsumowała na swoim instagramie.  

Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy wsparli wczorajszą zbiórkę pieniędzy dla Ukrainy. Dzięki sprzedaży minifigurek Prezydenta Zełenskiego (i Koktajli Mołotowa, za które ściągnięto nasz ostatni post. Zobaczcie.) udało nam się zebrać 16 540 $!!! Cała kwota została przekazana na rzecz @directrelief, aby wspomóc ich wysiłki w dostarczaniu środków medycznych potrzebującym. ⁠. ⁠. Jak mogłeś zauważyć, minifigurki wyprzedały się niemal natychmiast. Zrobiliśmy tyle, ile to możliwe w szalone 24 godziny, a ekipa CB przychodziła w dniu wolnym, żeby drukować. Wiemy, że byli ludzie, którzy próbowali go zdobyć i nie mogli. Mamy nadzieję, że mimo wszystko rozważą przekazanie darowizny na rzecz odpowiedniej organizacji charytatywnej. ⁠. ⁠. Prosimy o cierpliwość, ponieważ w tym tygodniu staramy się złożyć zamówienie od wszystkich. Dziękujemy za udowodnienie po raz kolejny, że mamy najlepszych klientów na świecie.⁠ 

Citizen Brick (@citizenbrick) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama