120
Views

Tak, dobrze przeczytaliście tytuł. Lenovo, producent laptopów wystartował z fantastycznym konkursem, w którym można wygrać motocykl Ducati Monster! Sprawdźcie, co należy zrobić, by wziąć udział w loterii!

Motocykl Ducati i cotygodniowe nagrody w konkursie Lenovo

Wszyscy lubimy konkursy, zwłaszcza te, w których można wygrać wspaniałe nagrody. Właśnie taki przygotowało Lenovo. Konkurs ThinkBook! ThinkDucati! co tydzień daje możliwość wygrania nagrody o wartości 1000 złotych każda, a w finale loterii nagrodą główną jest motocykl Ducati Monster!

Przeczytaj także: Moto G50 udowadnia, że tani smartfon również może oferować sieć 5G

Motocykl Ducati Monster po raz pierwszy został pokazany światu w 1993 roku. Motocykl włoskiego producenta, który można wygrać w konkursie Lenovo, napędzany jest dwucylindrowym, czterozaworowym silnikiem Testastretta 11°, którego pojemność wynosi 937 cm3. Jednostka ta generuje moc 111 KM przy 9250 obr./min. Moment obrotowy 93 Nm osiąga swoją maksymalną wartość przy 6500 obr./min. Aluminiowa rama mocno wpływa na ostateczną wagę pojazdu.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie Lenovo, muszą zakupić dowolny laptop z serii ThinkBook. Wybór jest naprawdę szeroki, ponieważ gama laptopów z tej serii jest bardzo bogata. Dlatego też każdy znajdzie urządzenie, które spełni jego oczekiwania. Po zakupie nowego laptopa trzeba go zarejestrować na stronie, którą znajdziecie po tym linkiem.

Lenovo ducati
Lenovo oszalało! Kup laptopa — wygraj motocykl Ducati!

Po wypełnieniu formularzu i podaniu kodu kreskowego i numery seryjnego laptopa będziemy musieli odpowiedzieć na dwa proste pytania. Kolejnym wymaganym krokiem jest załączenie zdjęcia, które pokazuje, jak bardzo lubimy korzystać ze swojego nowego ThinkBooka. Im bardziej kreatywny pomysł, tym większe nasze szanse na wygranie jednej z 30 nagród o wartości 1000 złotych lub Ducati Monster!

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.