143
Views

Robert Lewandowski wzbudza zainteresowanie największych klubów piłkarskich z całej Europy. Nie ma się czemu dziwić, bo Polak jest w niesamowitej formie. Według najnowszych informacji, do włodarzy Bayernu wpłynęła “konkretna oferta” za napastnika.

Lewandowski odejdzie z Bayernu Monachium?

Robert Lewandowski to bez wątpienia najlepszy gracz Bayernu Monachium. Polak strzela gola za golem i goni legendarny rekord Gerda Mullera. Pomimo kontuzji, do pobicia 40 bramek strzelonych w jednym sezonie Bundesligi brakuje mu 5 goli. Sam Bayern czai sie na kolejne mistrzostwo kraju. Wydaje się, że Lewy z niemieckim klubem osiągnął już wszystko, wliczając w to trofeum Ligi Mistrzów.

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski z trofeum Ligi Mistrzów!

We wtorek pisaliśmy o tym, że polskim napastnikiem interesują się największe kluby Europy. W swoich szeregach, Lewandowskiego widziałoby na pewno szefostwo Realu Madryt. Hiszpański zespół o Polaka zabiegał już przed kilkoma laty. Jak się okazuje, według niemieckiego dziennika “Tageszeitung”, do władz monachijskiego klubu wpłynęła konkretna oferta za Polaka.

Lewy trafi do Premier League?

Robert Lewandowski w kilku wywiadach podkreślał, że Premier League to zawsze była jego wymarzona liga. Wkrótce marzenie może stać się rzeczywistością, ponieważ niemiecki dziennik informuje, że Bayern otrzymał ofertę od dwóch klubów z Premier League. Jakich?

Konkretne nazwy nie padają. Patrząc jednak na ostatnie plotki, które sugerują, że Polakiem mocno interesuje się Manchester United oraz Chelsea, można wywnioskować, że chodzi o właśnie te dwa kluby.

lewandowski
Czy Polak trafi w końcu do Premier League?

Lewandowski z Bayernem związany jest do 2023 roku, jednak w swoim kontrakcie nie posiada klauzuli odstępnego. Czy przyszedł właśnie czas na zmiany? W najbliższych tygodniach temat transferu najlepszego polskiego piłkarza na pewno nie ucichnie.

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.