75
Views

O sytuacji odejścia polskiego napastnika z Bayernu Monachium mówi się od jakiegoś czasu, jednak wszystkie te plotki braliśmy z przymrużeniem oka. Najnowsze doniesienia mówią, że Robert Lewandowski jest zdecydowany na zmianę otoczenia i szuka nowego wyzwania. Po 7 latach przyszła pora na pożegnanie się z Bawarią?

Sky Sports informuje – Lewandowski chce odejść!

Media społecznościowe obiegła szokująca informacja. Jak podają angielscy dziennikarze Sky Sports, Robert Lewandowski jest mocno sfrustrowany faktem, że klub nie chce go sprzedać. Polak ponoć szuka nowego wyzwania, jednak nie wykona żadnego ruchu, który zaszkodzi jego dobrym relacjom z władzami, kolegami i fanami klubu. Nie ukrywa jednak, że chce zmienić otoczenie przed skończeniem 35 lat.

Przeczytaj także: Robert Lewandowski bestią w FIFA 22! Znamy jego rating!

Problemem okazać może się fakt, że Robert Lewandowski w dalszym ciągu je pod kontraktem, który będzie trwać do 2023 roku. Wydaje się więc, że przedłużenie nie wchodzi w grę, a o tym przecież mówiono kilka tygodni temu. Bayern Monachium wyraża chęć podpisania nowej umowy z polskim napastnikiem. Najnowsze informacje sugerują, że Lewy szuka zmiany otoczenia. Gdzie trafi?

Bayern Monachium podał cenę za Polaka

Według informacji przekazanych przez Sky Sport Bayern Monachium określił cenę, za którą będzie gotów sprzedać polskiego napastnika. Robert Lewandowski został wyceniony przez władze bawarskiego klubu na 100 milionów euro i jest to kwota, która może skłonić klub do sprzedaży swojego najlepszego piłkarza. Pomimo tego, że kapitan reprezentacji Polski ma już 32 lata, na jego usługi na pewno znajdą się chętni. Zwłaszcza, że Lewy jest okazem zdrowia i idealnym przykładem profesjonalisty.

Robert Lewandowski
Przyszła pora na zmiany? Polak podobno szuka nowego wyzwania!

Gdzie więc może trafić Lewandowski? Od początku spekulacji pisze się o klubach z Premier League. Mocno zainteresowany ściągnięciem Polaka jest jego były trener, Pep Guardiola. Trener Manchesteru City o takim napastniku jak Polak marzy od kilku lat. Drugim angielskim klubem jest Chelsea Londyn, chociaż The Blues w ostatnim okienku sprowadzili Romelu Lukaku. Innymi dwoma klubami, o których pisze się w kontekście ściągnięcia Lewego, są PSG oraz Real Madryt. Tercet Messi – Lewandowski – Neymar okazałby się zabójczy, zwłaszcza, że plotki o przenosinach Mbappe do Madrytu są coraz głośniejsze.

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.