167
Views

Ponownie Lewis Hamilton jest łączony z zakupem dużego klubu z Premier League i nie chodzi o Chelsea jak przy poprzednich plotkach.

Lewis Hamilton kupi klub z Premier League? I to nie Chealse!
Lewis Hamilton kupi klub z Premier League? I to nie Chealse!

Całość rozbiega się o doniesienia brytyjskich mediów, które mówią o otwartości rodziny Glazerów na odsprzedanie udziałów klubu Manchesteru United. Taka prosta informacja wystarczyła, aby znaleźli się potencjalni chętni do zakupu. Wśród takich osób znalazł się przykładowo Jim Ratcliffe, czyli najbogatszy Brytyjczyk.

Lewis Hamilton kupi klub z Premier League? Ma powiązania z Jimem Ratcliffem!

Lewis Hamilton kupi klub z Premier League? I to nie Chealse!
Lewis Hamilton kupi klub z Premier League? I to nie Chealse!

Wyżej wspomniałem o najbogatszym Brytyjczyku, który byłby zainteresowany przejęciem klubu pod warunkiem przejęcia nad nim pełnej kontroli w przyszłości na co ponoć nie godzi się rodzina Glazerów. Jak twierdzi dam Jim buduje odpowiednie zaplecze, aby złożyć “ofertę nie do odrzucenia”. Sam Lewis zaprzeczył doniesieniom jakoby miał by kupić klub z Premier League, ale potwierdził, że liczy na zbudowanie czegoś wielkiego właśnie z tym panem, a jak warto przypomnieć to właśnie Jim Racliffe jest właścicielem 1/3 udziałów zespołu Mercedesa w Formule 1, czyli zespole, w którym Brytyjczyk jeździ.

Źródło: Transfery

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii sport.

Kategoria artykułu
Sport
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.