Limitowana edycja Suzuki GSX-R #42
Limitowana edycja Suzuki GSX-R #42

Limitowana edycja Suzuki GSX-R #42

Suzuki GSX-R #42 – dla kolekcjonerów?

Limitowana edycja GSX-R1000 #42 to dziesięć unikatowych motocykli z serii Suzuki GSX-R 1000 i GSX-R 1000R, które zostały własnoręcznie sygnowane przez zawodnika Suzuki Ecstar Team Alexa Rinsa.

Sportowy tysiąc Suzuki to ponad 200-konna maszyna stworzona do jazdy na torze. Dysponujący aluminiową ramą i aerodynamicznym nadwoziem motocykl jest naszpikowany systemami elektronicznymi. Mowa tu o Motion Track Traction, który pozwala na wybór jednego z 10 poziomów czułości systemu kontroli trakcji. Jest też wybór trybów jazdy i map pracy silnika S-DMS, elektronicznie sterowana przepustnica ride-by-wire. GSX-R1000R to jego ekstremalna wersja, wyposażona w system kontroli startu redukujący prawdopodobieństwo poderwania przedniego koła, układ zmiany biegów Quick shift, przedni sportowy widelec Showa systemu BFF oraz system BFRC lite w tylnym zawieszeniu.

Ciekawe pakiety w związku z serią #48

Motocykle z serii #42 są oferowane z atrakcyjnymi pakietami. Każdy nabywca otrzymuje wejściówkę na padok podczas sierpniowej rundy wyścigu MotoGP w Brnie, a także pakiet uczestnictwa w Track Days Brno 22-23 lipca b.r. Opcjonalny pakiet Racing obejmuje opony Pirelli Diablo Superbike oraz układ wydechowy Akrapovic S-S10SO13-CUBT. Korzyści w ramach limitowanej edycji sięgają nawet 6 000 zł. Nie licząc bezcennego faktu posiadania jedynego w swoim rodzaju motocykla sygnowanego przez zawodnika MotoGP. Szczegóły oferty znajdują się u dealerów Suzuki.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
pole magnetyczne czarnej dziury m87
Pole magnetyczne czarnej dziury M87 na zdjęciu! Zobaczcie ujęcie!