Reklama
Strona główna Nowe technologie MacBook. Nowa aktualizacja eliminuje problem z baterią!

MacBook. Nowa aktualizacja eliminuje problem z baterią!

0

Nie każda aktualizacja przynosi coś dobrego. Przekonali się o tym ostatnio posiadacze laptopów MacBook. Wersja 12.2 sprawiała, że komputery te rozładowywały się w trybie uśpienia. Najnowsza wersja oprogramowania eliminuje ten problem.

Laptopy MacBook w końcu naprawione

Nowo udostępniona aktualizacja systemu MacOS Monterey w wersji 12.2.1 naprawia błąd z baterią. Osoby, które swego czasu zaktualizowały laptopa do wersji 12.2, zauważyły problem z pracą na baterii. Szczególnie wtedy, kiedy komputer przechodził w tryb uśpienia.

Przeczytaj także: Apple pracuje nad realityOS. Okulary VR wkrótce?

Laptopy MacBook słyną z długiego czasu pracy na baterii. Kilkanaście godzin ciągłej pracy nie są dla nich problemem, a w trybie hibernacji mogą pozostać w gotowości przez kilkanaście dni. Niestety, poprzednia wersja systemu sprawiała, że laptopy rozładowywały się przez noc.

Komputery rozładowywały się do zera przez noc

Apple wydało nową aplikację, która naprawia błąd związany z baterią. Problemy z wyczerpującym się akumulatorem zdarzały się na laptopach MacBook, które napędzane są procesorami Intela. Komputery te rozładowywały się przez noc, kiedy były podłączone do urządzeń Bluetooth.

MacBook. Nowa aktualizacja eliminuje problem z baterią!

Laptopy rozładowywały się przez noc, często dobijając do poziomu całkowitego rozładowania. Sugerowano, że wyłączenie Bluetooth przed uśpieniem komputera ma rozwiązać problem, jednak tak się nie stało. Apple na całe szczęście zareagowało i wydało stosowną aktualizację, która eliminuje ten problem laptopach MacBook z procesorami Intel.

Źródło: The Verge

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version