159
Views

Federacja KSW zgotowała swoim fanom nie lada niespodziankę. Podczas KSW 70 zobaczymy walkę Mariusz Pudzianowski vs Michał Materla!

Walka wieczoru gali KSW 70!

Starcie najsilniejszego człowieka na ziemi, Mariusza Pudzianowskiego z Michałem Materlą zwieńczy 70 galę konfrontacji sztuk walki. Pojedynek został zakontraktowany w limicie do 120 kg!

Mariusz Pudzianowski vs Michał Materla – najsilniejszy człowiek kontra były mistrz.

Do tego pojedynku wielokrotnie nawoływał Michał Materla. Zawodnik Berserkers Team po przegranych z rąk Mameda Chalidova, Scotta Ashkhama i dość dotkliwej z rąk Roberto Soldicia, wrócił na zwycięskie tory. Podczas wieloletniej kariery zbudował bilans 31-8.

 

Mariusz Pudzianowski to ikona MMA w Polsce. 13 lat temu, kiedy zaczynał swoja przygodę z tym sportem, pokonał w debiucie Marcina Najmana. Popularny „Pudzian” jest również wielokrotnie nagradzany tytułem „najsilniejszego człowieka na ziemi”, gdyż w zawodach Strongman w latach swojej świetności nie miał sobie równych.  W ciągu 13 lat kariery walczył 24 razy z czego 16 razy wygrywał.

Do walki dojdzie już 28 maja w Łodzi. Zapowiedź starcia możecie zobaczyć tutaj!

Kategoria artykułu
Sport
Tomasz Chrusciel

Pasjonat sportu i motoryzacji. Prywatnie trener personalny z wieloletnim doświadczenie. Moje "działka" to testy aut, aktualizacje z ringów i klatek na świecie oraz nowe technologie. Stay Tuned!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.