Connect
To Top

Marka Mitsubishi z niskim wskaźnikiem usterek według J.D. POWER

Marka Mitsubishi chwali się zdobyciem najlepszego miejsca w rankingu J.D. Power. Mowa o badaniu niezawodności pojazdów w Niemczech 2019. Mitsubishi Motors jest liderem rankingu zadowolenia klientów, a według 12 854 badanych, pojazdy z gamy marki zostały w Niemczech ocenione jako najrzadziej sprawiające problemy, utrzymując opinię najbardziej niezawodnych.

Niemcy lubią Mitsubishi za niezawodność. Potwierdza to ranking J.D. POWER

J.D. Power podsumował oceny niemieckich właścicieli samochodów w rankingu „Badania niezawodności pojazdów w Niemczech 2019” (Germany Vehicle Dependability Study). Specjaliści J.D. Power przeprowadzają badania VDS w Niemczech od 2015 r. Od tego czasu Mitsubishi Motors po raz drugi jest zwycięzcą w ogólnej klasyfikacji wszystkich marek. Analiza satysfakcji klienta z roku 2019 opiera się na badaniach online aż 12 854 kierowców, których pojazdy zostały po raz pierwszy zarejestrowane w okresie od listopada 2015 r. do stycznia 2018 r. Mitsubishi zdobyło pierwsze miejsce w ogólnym rankingu badań J.D. Power 2019 w Niemczech. To oznacza, że wszystkie modele były najbardziej niezawodne w ostatnich 12 miesiącach (auta w wieku 1-3 lat). W obecnym badaniu Mitsubishi oceniono jako jedną z najlepszych marek w historii badań. Zdecydowanie najlepiej oceniona została jako marka wolumenowa.

Marka Mitsubishi z niskim wskaźnikiem usterek według J.D. POWER

Marka Mitsubishi z niskim wskaźnikiem usterek według J.D. POWER

 

Badanie w liczbach:

  • ok. 12500 klientów (wszystkich marek) zostało zapytanych przez J.D. Power o ich doświadczenia z ostatnich 12 miesięcy z samochodami w wieku 1-3 lat.
  • Wynik został określony wskaźnikiem PP100 (usterki na 100 samochodów) – im niższy wskaźnik, tym lepszy wynik.
  • Mitsubishi Motors, ze wskaźnikiem PP100 = 87, zajęło pierwsze miejsce.
  • „Problem” definiuje się jako każdą sytuację kłopotliwą, którą może sprawić klientowi samochód – od mniejszych, takich, jak potrzeba pomocy w korzystaniu z systemu radiowego, aż po usterki związane z silnikiem. Średni wynik dla wszystkich marek wynosi 115.
Mitsubishi Motors, ze wskaźnikiem PP100 = 87, zajęło pierwsze miejsce.

Mitsubishi Motors, ze wskaźnikiem PP100 = 87, zajęło pierwsze miejsce.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media