Kolejorz pójdzie po swoje? Mecz Lech Poznań vs Spartak Trnawa za darmo!

Liga Konferencji UEFA; Legia vs Ordabasy Szymkent. Gdzie oglądać za darmo?; Oto rywal Legii w Lidze Konferencji Europy! Z kim zagra w 1/16 finału? Liga Konferencji UEFA; Legia vs Ordabasy Szymkent. Gdzie oglądać za darmo?; Oto rywal Legii w Lidze Konferencji Europy! Z kim zagra w 1/16 finału?
Liga Konferencji UEFA

Lech Poznań kontynuuje walkę o awans do Ligi Konferencji UEFA. Dziś zmierzy się on ze Spartakiem Trnawa. Gdzie za darmo oglądać mecz Lech Poznań vs Spartak Trnawa? Czy Kolejorz zdoła zwyciężyć w pierwszym meczu 3. rundy eliminacji do fazy grupowej europejskich pucharów? O której początek spotkania?

Poznańska lokomotywa rozjechała rywali. Dziś będzie podobnie?

Poprzednia runda eliminacyjna w wykonaniu Lecha Poznań potwierdziła wysoką dyspozycję poznańskiej drużyny w europejskich pucharach. Druga runda eliminacji Ligi Konferencji UEFA, w której Kolejorz zmierzył się z Żalgirisem Kowno, zakończyła się totalną dominacją polskiej drużyny.

Przeczytaj także: Harry Kane w Bayernie Monachium! Kluby doszły do porozumienia!

Reklama

W pierwszym spotkaniu poznaniacy wygrali u siebie 4:1, natomiast w Kownie mocno rezerwowy skład Kolejorza pokonał gospodarzy 1:3. Trzecia runda to jednak nowy, mocniejszy przeciwnik, jakim jest Spartak Trnawa. Pierwsze stracie obu drużyn zostanie rozegrane w Poznaniu. Gdzie oglądać mecz Lech Poznań vs Spartak Trnawa za darmo?

Potencjalni rywale Lecha w 1:8 finału LKE. Kiedy losowanie?
Kolejorz pójdzie po swoje? Mecz Lech Poznań vs Spartak Trnawa za darmo! Fot. Twitter @LechPoznan

Gdzie za darmo oglądać Lech Poznań vs Spartak Trnawa?

Droga do fazy grupowej Ligi Konferencji UEFA dla Lecha Poznań wiedzie przez Słowację. Kolejorz jest w dobrej formie – w trzech kolejkach Ekstraklasy zgromadził siedem punktów (dwa zwycięstwa, jeden remis). Czy dziś poznaniacy potwierdzą swoją dyspozycję i pokonają Spartak?

Gdzie oglądać mecz Lech Poznań vs Spartak Trnawa? Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00, a jego darmowa transmisja będzie dostępna w internecie na stronie TVP Sport oraz na samym kanale TVP Sport. Link do streamu znajdziecie tutaj.

Liga Konferencji UEFA; Lech Poznań vs Żalgiris Kowno; Kolejorz pójdzie po swoje? Mecz Lech Poznań vs Spartak Trnawa za darmo!
Kolejorz pójdzie po swoje? Mecz Lech Poznań vs Spartak Trnawa za darmo!

Źródło: opr. wł./ TVP Sport

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama