105
Views

Microsoft wspominał, że “dziesiątka” będzie tą ostatnią. Wyszła jednak “jedenastka”, z którą przecież dopiero zaczynamy się oswajać. Co ciekawe, Zac Bowden sugeruje, że za dwa lata pojawi się Windows 12.

Jak widać, słowa przedstawicieli Microsoft można “wsadzić między bajki”. Windows 10 miał być ostatecznym systemem, który będzie rozwijany przez producenta. A jednak, pojawił się następca, z którego osobiście jestem zadowolony, chociaż wydaje mi się, że producent oprogramowania nieco za mocno inspiruje się produktem firmy Apple. Tak czy inaczej, powoli przyzwyczajam się do Windows 11, jednak patrząc na słowa Zac’a Bowden’a z portalu Windows Central, wcale nie powinienem, bowiem za dwa lata ma ukazać się nowy system operacyjny.

Jak wrócić do Windows 10 po instalacji Windows 11? To proste
Microsoft planuje Windows 12, przecież nie wszyscy mają 11

Microsoft planuje Windows 12. Ciekawe ile osób ma jeszcze… siódemkę lub ósemkę

Co jakiś czas otrzymujemy mniejsze aktualizacje systemu, aczkolwiek już niebawem ma pojawić się duży update – 22H2, dzięki któremu zobaczymy nowy menedżer zadań, ulepszony Start i zmodyfikowany Eksplorator plików. Microsoft, według Bowden’a rzecz jasna, nie planuje jednak dalszych, dużych aktualizacji systemu, bowiem za dwa lata ma pojawić się Windows 12.

Nie są to jednak potwierdzone przez producenta oprogramowania informacje, dlatego brać je z przymrużeniem oka. Mnie jednak ciekawi ile osób nadal korzysta ze starszych wersji. Nawet nie mówię o dziesiątce, a o poprzednikach czyli Windows 8, 7, a nawet XP.

Windows 11 psuje procesory

Źródło wiadomości: Windows Central.

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.