Connect
To Top

Trzy miesiące z Apple iPhone 7. Wady i zalety.

Tuż po premierze kupiłem najnowszego smartfona Apple. Po trzech miesiącach jego użytkowania stwierdziłem, że podzielę się z Wami moimi wrażeniami. Będzie krótko i mam nadzieję, że treściwie. Nie przedłużając, zapraszam do lektury artykułów, którym wyjaśniam dlaczego wybrałem iPhone 7 oraz pokazuję jakie ma wady oraz zalety ten jeden z flagowców.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Dlaczego wybrałem Apple iPhone 7?

Często testuję różne urządzenia multimedialne. W związku z tym mam styczność z różnymi modelami smartfonów. Miałem więc okazję sprawdzić jak sprawują praktycznie wszystkie flagowce, w tym największy konkurent Apple iPhone 7 czyli Samsung Galaxy S7 i S7 Edge. Dlaczego więc wybrałem smartfona z Kalifornii? Odpowiedź jest prosta – najmniejszy spadek wartości. Nie wiem dlaczego posiadanie iPhone jest wyznacznikiem luksusu. Przynajmniej w naszym kraju – takie odnoszę wrażenie. Posiadasz produkty Apple, masz kasę. Ja uważam, że to dobre smartfony, jednak nie lepsze od flagowców Samsunga, Huawei itd. Zdecydowanie wyróżnia je… cena. Według mnie jest zdecydowanie przesadzona. Najśmieszniejsze jest to, że przez tą ugruntowaną pozycję nawet na rynku wtórnym smartfony Apple są drogie. Samsung Galaxy S7 kupimy za 2000 zł, natomiast iPhone 7 kosztuje od 2800 zł. Porównałem teraz ceny telefonów nowych.

Krótko mówiąc: kiedy będę sprzedawał iPhone stracę na nim o wiele mniej niż w przypadku Samsunga Galaxy, czy innych smartfonów.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Ciekawostki

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media