Connect
To Top

Miley Cyrus na Orange Warsaw Festival 2019!

Ikona muzyki i popkultury na pierwszym koncercie w Polsce. Miley Cyrus nową headlinerką Orange Warsaw Festival 2019!

Miley Cyrus na Orange Warsaw Festival 2019

Pochodząca z artystycznej rodziny dziewczyna czerpała wzorce i doświadczenie od najbliższych osób (jej ojciec, Billy Ray Cyrus, to jeden z najsłynniejszych piosenkarzy country w USA, a matką chrzestną została legendarna piosenkarka tego gatunku – Dolly Parton). Miley Cyrus szybko rozpoczęła naukę śpiewu i aktorstwa, a rozgłos zyskała już jako nastolatka, dzięki roli w słynnym serialu musicalowym “Hannah Montana”.

 

Burzliwy okres

Po 4 latach przygody z telewizją rozpoczęła świadomą artystyczną przemianę, z każdym krokiem coraz śmielej oddalając się od wizerunku grzecznej dziewczynki. Promując czwarty album “Bangerz” nie czuła już żadnych oporów, a fani wiedzieli, że Miley działa według swoich zasad. Singiel “We Can’t Stop” rozpoczęła jasnym przekazem – “To nasza impreza i możemy robić, co nam się podoba”, a w klipie do “Wrecking Ball”, trochę symbolicznie, nago burzyła betonowe ściany. Jej przekaz szybko docenił artystyczny świat. Do współpracy zaprosiła ją między innymi słynna alternatywna formacja The Flaming Lips, a gościem specjalnym podczas jej akustycznego koncertu dla MTV była sama Madonna. Ku zaskoczeniu wszystkich, swój kolejny album, pełen alternatywnych muzycznych wycieczek “Miley Cyrus & Her Dead Petz” wrzuciła do sieci całkowicie za darmo.

 

Nothing Breaks Like a Heart

W ubiegłym roku ponownie zaskoczyła publiczność współpracą z Markiem Ronsonem. Ich wspólny, podszyty country singiel “Nothing Breaks Like a Heart”, stał się jednym z największych przebojów ostatnich miesięcy na świecie, a Miley pracuje obecnie nad siódmą płytą. W oczekiwaniu na nową muzykę, cieszymy się z jej pierwszego koncertu w Polsce. Artystka wystąpi 1 czerwca, w dniu odwołanego koncertu Cardi B.

 

Bilety na Orange Warsaw Festival 2019

REGULAR TICKETS dostępne od 13.02.2019 do 21.05.2019 lub do wyczerpania puli biletów

 • Karnet 2 dni – 419 zł
 • Karnet 2 dni N (dla osób z niepełnosprawnością) – 419 zł
 • Karnet 2 dni z 15% rabatem dla Klientów Orange – 356 zł
 • Karnet 2 dni N (dla osób z niepełnosprawnością) z 15% rabatem dla klientów Orange – 356 zł
 • Karnet 2 dni ze zniżką dla dzieci – 209 zł
 • Bilet jednodniowy – 259 zł
 • Bilet jednodniowy N (dla osób z niepełnosprawnością) – 259 zł
 • Bilet jednodniowy z 15% rabatem dla Klientów Orange – 220 zł
 • Bilet jednodniowy N (dla osób z niepełnosprawnością) z 15% rabatem dla klientów Orange – 220 zł
 • Bilet jednodniowy ze zniżką dla dzieci – 129 zł
 • Pakiet łączony: karnet Orange Warsaw Festival + karnet Open’er Festival – 945 zł

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Muzyka

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.