Connect
To Top

Milionowy samochód marki Skoda opuścił linię

Skoda to jedna z najpopularniejszych marek na świecie. Firma pochwaliła się, że w połowie października linię produkcyjną opuścił milionowy samochód. Jeśli jesteście ciekawi jaki to model zapewne zgadliście. Mowa o Fabii z silnikiem 1.0 TSI.

Milion samochodów marki Skoda

Czeska marka samochodów, Skoda chwali się, że wynik udało się osiągnąć dwa tygodnie wcześniej niż w ubiegłym roku. Jest to rekord w historii. Do tego sukcesu przyczyniły się przede wszystkim modele Octavia oraz Fabia. Klienci coraz bardziej interesują się także modelami Kodiaq oraz Karoq. Producent informuje, że celem strategicznym na przyszły rok jest kontynuowanie tendencji wzrostowej. Ma w tym pomóc nowy model – Skoda Scala, który niebawem ma pojawić się w ofercie.

 

Octavia i Fabia najpopularniejsze wśród gamy modelowej

Milionowym modelem w tym roku okazała się Fabia z silnikiem 1.0 TSI. Jest to drugi, zaraz po Octavii najpopularniejszy samochód Skody. Liczby te chyba nikogo nie szokują, ponieważ Czesi praktycznie każdego roku chwalą się rekordami sprzedaży. Ich auta to przede wszystkim świetny stosunek ceny do jakości. Szczególnie miło wspominam test Skody Superb. Wracając do Fabii, nie miałem okazji sprawdzenia możliwości konkretnie takiej wersji jak ten milionowy model, który opuścił fabrykę. Motor 1.0 TSI miałem  okazję poznać w innym modelu. Skoda Rapid Spaceback była naprawdę fajnym, miejskim samochodem.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Ciekawostki

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media