Minimalizm to twój styl? To patrz na kolekcję od Basedevie!
141
Views

Jesteś z tych osób, które nie lubią zbyt wielu ozdobników na swoich ubraniach? Minimalizm to Twój styl? Marka Basedevie przygotowała coś specjalnie dla Ciebie – kolekcję o prostym kroju, zapewniającą wygodę i przede wszystkim minimalizm. Co lepsze, jest to kolekcja unisex!

Minimalizm to twój styl? Basedevie ma odpowiednią kolekcję

Ubrania w stonowanych kolorach, brak logotypów, nadmiernych grafik czy ozdobników, stają się coraz popularniejsze. Trend na garderobę kapsułową, w której każdy element łatwo łączy się ze sobą, doskonale wpisuje się w rosnącą tendencję zrównoważonej mody. W dzisiejszym świecie minimalizm nie tyczy się jedynie prostoty w formie, ale pozwala wyrazić potrzebę życia w duchu slow, refleksji nad konsumpcjonizmem i nawykami społecznymi, które stały się codziennością, ale nie chcemy ich dłużej powielać.

Przeczytaj także: Zimowe buty HEYDUDE to najlżejsze obuwie na świecie. Słowo!

Moda, która jest zrównoważona i odpowiedzialna, idzie krok w krok w parze z minimalizmem. To połączenie pozwala tworzyć najbardziej nieoczywiste stylizacje. Kupując z głową, wybieramy odzież trwałą, trzymającą kolor i odporną na defasonowanie. Dlatego też kluczowy jest materiał, z którego wykonane są ubrania. Bawełna, wełna i len oddychają, dzięki czemu są tak komfortowymi materiałami. To właśnie cechuje ubrania Basedevie – jakość!

Wyraź siebie modą basic

Basedevie stawia na najwyższą jakość, stosując naturalne materiały, polską produkcję i prosty sposób na życie. Zakorzeniona w streetwearze marka proponuje kolekcję basic w wersji unisex. Basedevie stawia na grubą bawełnę o niespotykanej na rynku gramaturze 400, która gwarantuje wygodę i wytrzymałość.

Jeśli minimalizm to twój styl, to z pewnością znajdziesz coś dla siebie! W nowej kolekcji polskiej marki znalazły się są bluzy dresowe o luźnych, oversizowych krojach, spodnie dresowe w wersji z szerokimi i ściąganymi nogawkami oraz T-shirty w trzech odsłonach: regular, oversize i boxy.

Właściciele Basedevie tworzą ubrania według myśli “nie potrzebujesz kilkunastu kiepskich dresów. Wystarczą Ci jedne dobre, które zostaną z Tobą na dłużej” i można śmiało powiedzieć, że tak właśnie brzmi definicja minimalistycznej mody basic.

Źródło: opr. wł./info. prasowa

Kategoria artykułu
Moda męska
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.