Ministatywy w wersji 2w1 i 3w1 w ofercie marki Hama
Ministatywy w wersji 2w1 i 3w1 w ofercie marki Hama

Ministatywy w wersji 2w1 i 3w1 w ofercie marki Hama

Ministatyw Hama Flexipro 3w1

Niewielki, bo mierzący tylko 27 cm, ministatyw Flexipro 3w1 to elastyczne i bardzo kompaktowe akcesorium sprawdzające się podczas nagrywania filmów lub robienia zdjęć za pomocą smartfona. Wyposażony w elastyczne nogi zginane pod kątem 360 stopni oraz głowicę kulową, statyw marki Hama pozwala wykonać ujęcia pod różnym kątem nachylenia w orientacji pionowej lub poziomej. Stabilizację zapewnia bezstopniowa regulacja nóg. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować ułożenie statywu na różnego rodzaju powierzchni i obiektów. Same nogi pokryte są materiałem z gumy o strukturze plastra miodu. Takie rozwiązanie gwarantuje pewne mocowanie. Flexipro 3w1 pasuje do smartfonów, kamer sportowych i aparatów o rozmiarze od 4,8 do 9,5 cm. Sam uchwyt można odczepić i dołączyć do innych statywów. Obrotowa, gwintowana płytka zapewnia łączenie z innymi adapterami. Model dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, czerwonym i niebieskim.

Ministatyw Hama Flex 2w1

Statyw Flex 2w1 oferuje kompaktowy rozmiar (14 cm wysokości) i elastyczną budowę, która umożliwia zamocowanie na różnych powierzchniach i obiektach. System 2w1 pozwala na zamocowanie smartfonów i kamer sportowych o rozmiarze od 5,5 do 7,8 cm. Podobnie jak w przypadku statywu Flexipro 3w1, w tym modelu znajdziemy nogi pokryte miękką pianką o dużej elastyczności i przyczepności. Statyw może również służyć nam jako uchwyt do telefonu, który sprawdzi się podczas nagrywania filmów. Dzięki zastosowaniu gumowych wkładek w uchwycie jesteśmy pewni, że nasz telefon lub kamera nie ulegnie zarysowaniu. Model dostępny jest w trzech kolorach: niebieskim, czerwonym i czarnym.

Dostępność i cena

Ministatywy wyprodukowane przez markę Hama są dostępne w Polsce. Ich ceny wynoszą: 89,90 zł (Flexipro 3w1) oraz 49,90 zł (Flex 2w1). Więcej informacji znajduje się na stronie producenta.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Dzięki Google Arts & Culture sprawdzisz czy masz sobowtóra na płótnie