Connect
To Top

Ministatywy w wersji 2w1 i 3w1 w ofercie marki Hama

Hama, niemiecki producent dodał do swojego portfolio dwa rodzaje statywów, które bez wątpienia mogą być przydatne podczas wakacyjnych podróży. Wyposażone w systemy 2 i 3w1 pozwalają na swobodne korzystanie ze smartfonów, kamer GoPro oraz aparatów z gwintem ¼ calowym.

Ministatyw Hama Flexipro 3w1

Niewielki, bo mierzący tylko 27 cm, ministatyw Flexipro 3w1 to elastyczne i bardzo kompaktowe akcesorium sprawdzające się podczas nagrywania filmów lub robienia zdjęć za pomocą smartfona. Wyposażony w elastyczne nogi zginane pod kątem 360 stopni oraz głowicę kulową, statyw marki Hama pozwala wykonać ujęcia pod różnym kątem nachylenia w orientacji pionowej lub poziomej. Stabilizację zapewnia bezstopniowa regulacja nóg. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować ułożenie statywu na różnego rodzaju powierzchni i obiektów. Same nogi pokryte są materiałem z gumy o strukturze plastra miodu. Takie rozwiązanie gwarantuje pewne mocowanie. Flexipro 3w1 pasuje do smartfonów, kamer sportowych i aparatów o rozmiarze od 4,8 do 9,5 cm. Sam uchwyt można odczepić i dołączyć do innych statywów. Obrotowa, gwintowana płytka zapewnia łączenie z innymi adapterami. Model dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, czerwonym i niebieskim.

Ministatyw Hama Flex 2w1

Statyw Flex 2w1 oferuje kompaktowy rozmiar (14 cm wysokości) i elastyczną budowę, która umożliwia zamocowanie na różnych powierzchniach i obiektach. System 2w1 pozwala na zamocowanie smartfonów i kamer sportowych o rozmiarze od 5,5 do 7,8 cm. Podobnie jak w przypadku statywu Flexipro 3w1, w tym modelu znajdziemy nogi pokryte miękką pianką o dużej elastyczności i przyczepności. Statyw może również służyć nam jako uchwyt do telefonu, który sprawdzi się podczas nagrywania filmów. Dzięki zastosowaniu gumowych wkładek w uchwycie jesteśmy pewni, że nasz telefon lub kamera nie ulegnie zarysowaniu. Model dostępny jest w trzech kolorach: niebieskim, czerwonym i czarnym.

Dostępność i cena

Ministatywy wyprodukowane przez markę Hama są dostępne w Polsce. Ich ceny wynoszą: 89,90 zł (Flexipro 3w1) oraz 49,90 zł (Flex 2w1). Więcej informacji znajduje się na stronie producenta.

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media