Monsieur Cuisine Smart w Lidlu i to kilkaset złotych taniej!

Monsieur Cuisine Smart w Lidlu i to kilkaset złotych taniej! Monsieur Cuisine Smart w Lidlu i to kilkaset złotych taniej!
Monsieur Cuisine Connect znowu w Lidlu!

Monsieur Cuisine Smart wraca do Lidla i od razu trafia do fantastycznej promocji. Jeśli zastanawialiście się nad zakupem tego wielofunkcyjnego robota kuchennego, to teraz będzie do tego idealna okazja! Nic, tylko lecieć do sklepu!

Monsieur Cuisine Smart znowu w sprzedaży

Roboty kuchenne to bardzo przydatne urządzenia, które jeszcze bardziej ułatwiają nam funkcjonowanie w kuchni i przygotowywanie posiłków. Wielofunkcyjny robot kuchenny Monsieur Cuisine Smart zyskał sobie rzeszę fanów ze względu na funkcjonalność oraz bardzo dobrą cenę.

Przeczytaj także: Ten gadżet z Action jest świetny i tani! Musisz go mieć!

Reklama

Robot wkrótce ponownie pojawi się w Lidlu, więc jeśli zastanawiacie się nad zakupem Monsieur Cuisine Smart, to warto się wstrzymać, bo oferta naprawdę będzie bardzo dobra. Cuisine Smart w sieci sklepów będzie tańszy o kilkaset złotych!

Monsieur Cuisine Smart w Lidlu i to kilkaset złotych taniej!
Promocja potrwa od 16 do 18 marca!

Lidl z naprawdę dobrą ofertą

Monsieur Cuisine Smart, który będzie dostępny w sieci sklepów Lidl, to najbardziej zaawansowane urządzenie z całej rodziny „Lidlomixów”. Oferuje maksymalną moc 1200 W, wyposażono go w moduł sieci Wi-Fi, duży, dotykowy wyświetlacz o przekątnej 8-cali. Na wyposażeniu znajdziemy także możliwość sterowania za mocą komend głosowych czy możliwość gotowania z instrukcją wideo.

Monsieur Cuisine Smart w Lidlu i to kilkaset złotych taniej!
Popularny robot kuchenny w naprawdę niskiej cenie!

A więc jak z ceną? Normalnie robot kuchenny kosztuje 2499 złotych, jednak z racji promocji jego cena będzie o 300 złotych niższa. W takiej cenie urządzenie będziemy mogli kupić zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i online od czwartku, 16 marca, do soboty 18 marca.

Inne roboty kuchenne Monsieur Cuisine w serwisie Allegro.pl

Źródło: LIDL

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama