Connect
To Top

Motorola Moto Z3 Play – test smartfona modułowego

Motorola Moto Z3 Play jest już od pewnego czasu dostępny na rynku, ale to nie znaczy, że smartfon jest już przestarzały. Wręcz przeciwnie! Oferuje rozsądne parametry, atrakcyjną cenę i ciekawy wygląd. Nie zapominajmy także o modułach Moto Mods, które według mnie są świetnym uzupełnieniem tego telefonu. Mam okazję zaprezentować Wam działanie smartfona. Przekonajmy się, czy warto zastanowić się nad zakupem tego konkretnego modelu. Zapraszam do lektury artykułu poświęconego Moto Z3 Play z Moto Mods.

Wstecz1 z 8Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Zawartość opakowania

Już na wstępie producent zaskakuje zawartością opakowania. Motorola Moto Z3 Play dostarczana jest wraz z przewodem zakończonym wtyczką USB typu C, ładowarką oraz słuchawkami. Oprócz tego w opakowaniu znajdziemy dodatkowe “plecki” w postaci powerbanka. To jeden z modułów Moto Mods.

Warto dodać, że ładowarka wspiera technologię TurboPower, a więc Quick Charge Qualcomm. Jest też jakże irytująca przejściówka z USB Typu C na miniJack 3,5 mm, ponieważ smartfon nie posiada gniazda audio. Posiadacze Apple iPhone 7 i nowszych będą wiedzieli o co chodzi. Zabawne jest to, że w opakowaniu znajdziemy słuchawki zakończone wtyczką jack. Apple w tym przypadku nieco bardziej się postarał dostarczając ten produkt zakończony wtyczką, którą da się bezpośrednio podpiąć do gniazda znajdującego się w smartfonie.

Nie zabrakło także zestawu instrukcji obsługi oraz szpilki, którą będziemy mogli wysunąć szufladkę na karty SIM i microSD.

Wstecz1 z 8Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media