186
Views

Motorola One Vision z podwójnym, zaawansowanym aparatem

Motorola One Vision jest smartfonem ze średniej półki, który cechuje się nie tylko dobrą jakością wykonania, całkiem wydajnymi podzespołami oraz atrakcyjną ceną. Model ten wyróżnia się aparatami, które robią dobre fotki nie tylko w dzień, ale także w nocy. One Vision wyposażony jest w podwójny aparat tylny z sensorem 48 MP i 5 MP do głębi, technologię Quad Pixel i sztuczną inteligencję. Ciekawie wygląda front tego urządzenia. Większą część zajmuje wyświetlacz 21:9 CinemaVision 6,3” Full HD+. Pokryty jest on szkłem 4D Corning Gorilla Glass.

Motorola One Vision - smartfon, który robi dobre zdjęcia także w nocy

Oczko w ekranie

Motorola One Vision nie posiada wcięcia w górnej części ekranu. Aparat został umieszczony jako tak zwana dziurka lub oko (zwał jak zwał). Podobne rozwiązanie posiada Honor View 20, którego mieliśmy okazję niedawno testować. Przedni obiektyw o rozdzielczości 25 MP umożliwia dobieranie wielkości pikseli odpowiednio do sytuacji, dlatego każde zdjęcie jest wysokiej jakości. Jeżeli oświetlenie pozostawia wiele do życzenia, technologia Quad Pixel 1,8 µm umożliwia robienie ostrych selfie.

Motorola One Vision - smartfon, który robi dobre zdjęcia także w nocy

Tylny aparat – główny “bohater zamieszania”

Matryca aparatu tylnego z sensorem 48 megapikseli została wzbogacona o optyczną stabilizację obrazu (OIS) oraz nowy tryb nocnych zdjęć (Night Vision). Optyczna stabilizacja obrazu umożliwia kompensację rozmycia zdjęć i nagrań wideo, a w trybie nocnym można robić jasne i wyraźne zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu. Motorola one vision ma zaawansowane funkcje aparatu wspomagane przez funkcje głębokiego uczenia się ośmiordzeniowego procesora. Nowa funkcja oświetlenia portretowego wykorzystuje sztuczną inteligencję do nadawania twarzy fotografowanej osoby pięknych efektów.

Aparat tylny to dwa obiektywy: 48MP + OIS + 5MP, F1.7

Aparat tylny to dwa obiektywy: 48MP + OIS + 5MP, F1.7

1 2

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.