Motorola One Vision dostępna jest w dwóch kolorach. Brązowym i niebieskim.
Motorola One Vision dostępna jest w dwóch kolorach. Brązowym i niebieskim.

Motorola One Vision – smartfon, który robi dobre zdjęcia także w nocy

Motorola One Vision z podwójnym, zaawansowanym aparatem

Motorola One Vision jest smartfonem ze średniej półki, który cechuje się nie tylko dobrą jakością wykonania, całkiem wydajnymi podzespołami oraz atrakcyjną ceną. Model ten wyróżnia się aparatami, które robią dobre fotki nie tylko w dzień, ale także w nocy. One Vision wyposażony jest w podwójny aparat tylny z sensorem 48 MP i 5 MP do głębi, technologię Quad Pixel i sztuczną inteligencję. Ciekawie wygląda front tego urządzenia. Większą część zajmuje wyświetlacz 21:9 CinemaVision 6,3” Full HD+. Pokryty jest on szkłem 4D Corning Gorilla Glass.

Oczko w ekranie

Motorola One Vision nie posiada wcięcia w górnej części ekranu. Aparat został umieszczony jako tak zwana dziurka lub oko (zwał jak zwał). Podobne rozwiązanie posiada Honor View 20, którego mieliśmy okazję niedawno testować. Przedni obiektyw o rozdzielczości 25 MP umożliwia dobieranie wielkości pikseli odpowiednio do sytuacji, dlatego każde zdjęcie jest wysokiej jakości. Jeżeli oświetlenie pozostawia wiele do życzenia, technologia Quad Pixel 1,8 µm umożliwia robienie ostrych selfie.

Tylny aparat – główny „bohater zamieszania”

Matryca aparatu tylnego z sensorem 48 megapikseli została wzbogacona o optyczną stabilizację obrazu (OIS) oraz nowy tryb nocnych zdjęć (Night Vision). Optyczna stabilizacja obrazu umożliwia kompensację rozmycia zdjęć i nagrań wideo, a w trybie nocnym można robić jasne i wyraźne zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu. Motorola one vision ma zaawansowane funkcje aparatu wspomagane przez funkcje głębokiego uczenia się ośmiordzeniowego procesora. Nowa funkcja oświetlenia portretowego wykorzystuje sztuczną inteligencję do nadawania twarzy fotografowanej osoby pięknych efektów.

Aparat tylny to dwa obiektywy: 48MP + OIS + 5MP, F1.7
Aparat tylny to dwa obiektywy: 48MP + OIS + 5MP, F1.7